top of page

Project Management


Нещодавно ми познайомились з українкою Ганною, яка мешкає в Оксфорді з початку повномасштабного вторгнення. Ганна працює в IT та створила телеграм канал для українських проджект-менеджерів.


Цей телеграм канал — це практичний збірник корисностей для технічних проджект менеджерів в IT. Знахідка для тих, хто тільки починає свій шлях в цій професії. Щомісяця Ганна проводить ефіри з запрошеними гостями, де є можливість навчитись та надихнутись разом.

— Чи велика у вас команда?


Канал веду сама, сама собі команда. Але для того, щоб було зручніше - на каналі є навігація за такими темами:

розбір питань, котрі можуть попастися на співбесідах, коротенькі замітки з best practice та лайфхаками, всякі прикольні софтини та активності, розбір айтішних слів-абракадабр для починаючих, запрошені гості та мої виступи.


— Що можна знайти в каналі?


У мене є виділений чат де я періодично публікую вакансії, котрі приходять до моєї агенції. В мене є ПМ-агенція на платформі Upwork і команда ПМів. роботодавці періодично питають людей для себе. Також в тому чаті буває обговорюємо всякі складнощі роботи. На основному каналі можна знайти багато прикладів та кейсів з реальних проектів — про складне простою мовою.


— Які найпоширеніші запити від аудиторії?


Мене часто питають, коли курс, або хочуть в менторство. Наразі я працюю над своїми продуктами (методичка для ПМ та курс) і планую випустити їх до кінця року. Також питають, як почати, як пройти співбесіду, покращити резюме чи розібратися з конкретними кейсами. Все це ми розбираємо ☺️


На мою думку, українцям важливо об’єднуватись в спільноти, бо це безпечне середовище, де всі свої. Можна ділитися та отримувати знання, підтримку, класне оточення. Нумо об’єднуватись!🇺🇦Посилання на Project Management


Хочете розказати про свою спільноту?
420 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page