top of page

K Ø L Ē K Ć I AМи поспілкувались з Ксюшею, засновницею київського проєкту

K Ø L Ē K Ć I A. Це проєкт офлайн та онлайн зустрічей з сенсом, де збирають та поповнюють свою колекцію, спогадами, навичками, знайомствами, знаннями та натхненням! Інший напрямок проєкту— це організація подій.— Звідки бере початок ваша спільнота?

Цей проєкт відображає те, як я бачу світ, всю любов я транслюю через нього! З самого дитинства я з захопленням робила шкільні заходи писала сценарії «святкових ранків»! З родиною ми завжди збираємося за великим столом і це навчило мене радіти життю та завжди влаштовувати свято.

Я обожнюю пробувати нове, це ще один пункт, який я транслюю в проєкті, саме тому ми часто збираємось на різні майстер-класи та воркшопи. Я впевнена, що взагалі не важливо скільки тобі років, хочеш вишивати вперше в житті — вишивай, хочешь співати — почни співати, хочеш зліпити собі чашу — зліпимо!

Вікових обмежень немає взагалі, стільки можливостей, що хочется розвиватися разом!

Це вже перевірено стовідсотково!


— Яку цінність несе ваш проєкт?

K Ø L Ē K Ć I A — в першу чергу це проєкт про кожного з нас, де кожен може бути просто собою, повертатися до себе, до відчуттів дитинства, до радості, де можна відпочивати, розширювати орієнтири та пробувати нове разом з нами!

Дуже хочеться, щоб людина з першого кроку, з першого погляду опинилась у надихаючій атмосфері, де вітає естетика, турбота та підтримка!

Саме тому я кожного разу при будь-яких обставинах приділяю увагу кожному моменту, кожній деталі (навіть вибору серветок 😅), бо в деталях, навіть найменших, ховається сенс та любов.

K Ø L Ē K Ć I A — це унікальне місце, де кожен може почувати себе як вдома, в колі однодумців, в колі своїх, або навіть, дійсно, як у бабусі на дачі влітку, де тебе приймать, де можна поговорити, посміятися і навіть поплакати, де тебе слухають та чують.


Назва не випадкова, як я і казала раніше, спочатку в голові в мене з’явилась саме вона. З дитинства багато хто з нас колекціонував різні речі: блокноти, фішки, календарики, наклейки, машинки, ми виросли, але можемо продовжувати колекціонувати, тільки теперь — це спогади, навички, знайомства, натхнення, це все ми разом збираємо в свою головну колекцію життя!


Отримавши дві освіти в зовсім інших галузях, життя все одно повернуло мене до того, що так люблю. Почалось все з того, що я працювала в івент-агенстві, в дуже класній команді, коли пішла з агенства, вся любов до цієї справи зросла максимально! А питань, щоб класного поробити в улюбленому місті ставало все більше.

Спочатку в голові з’явилась назва проекту, а потім вже фінальна суть, коли я зрозуміла для кого це все і яка цінність! Це було вже більше ніж два з половиною року назад.

Хотілось мати більше приводів щоб зібратися в класній компанії в улюбленому місті.

Я запланувала різні напрямки зустрічей, все почалось з зустрічей з запрошеними гостями, ми спілкувались в дружній атмосфері з різними талановитими людьми Києва тим сами надихались та обмінювались досвідом (наразі це продовжується в онлайн форматі), згодом я почала транслювати все те є, чим наповнене моє життя! Бо Колекція — вона безмежна!— Як війна вплинула на спільноту?

Життя диктує свої внески, зараз події проходять далеко від дому, і в проєкті зараз одна дуже головна місія — об’єднувати прекрасних українців в різних куточках світу, наповнювати позитивом та давати підтримку, допомагати не почувати себе самотнім!


В перші місяці війни мені здавалось, що я не зможу і в мене не вистачить сил продовжувати, тоді не було сил навіть встати з ліжка.

Але я точно впевнена, коли дуже хочеш, віриш ще й докладати зусиль — все вийде!

Перші місяці ми проводили безкоштовні заняття для дівчат від тренувань до тренінгів з емоційної розкутості!


Перед тим як пройшла перша зустріч у травні в Барселоні, я багато сумнівалась, здавалось, що не маю права на це взагалі. Збирати людей, посміхатися ітд

Думаю багато хто пройшов та проходить досі через це.

Але дівчата, які виїхали, все частіше питали чи не буде раптом зустрічі десь за межами України. На одній зустрічі дівчина сказала: «можливо я втратила звичне життя, щоб знайти вас», Які взагалі сумніви після цього можуть бути? Тільки мурашки, сльози радості і впевненість в тому для кого та для чого ти це робиш!

Коли я чую від дівчат, що зустрічі їх витягнули, що на зустрічах вони можуть просто поспілкуватися нарешті рідною мовою, що на зустрічах вони почувають себе, як вдома, що чекають знов і знов повторення. Саме в цей момент я можу сказати, що так, я маю на це право!


Наразі пройшло вже 27 зустрічей з першої зустрічі в Барселоні наприкінці травня (рахувала і сама не могла в це повірити)

І дві різні події заплановано цього тижня у Відні і дві події наступного тижня в Барселоні, нас чекає мастер клас малювання, де будемо передавати емоції через кольори, а на танцювальному майстер класі будемо відчувати своє тіло і звичайно це все в супроводі нашої особливої атмосфери зі смаколиками, естетикою, фотографом!


Зустрічі пройшли не один раз в Барселоні, Відні, Варшаві, Мюнхені, нещодавно на Кіпрі, і звичайно проходять в Києві, зустрічі в зовсім різних містах, в різних форматах, але з однією метою — об’єднувати прекрасних разом.

Ми малюємо, танцюємо, займаємось, робимо квіткові композиції, робимо прикраси своїми руками, навіть їмо київський торт за 1000 км від дому, підтримуємо зв’язок та надихаємо одна одну!


А крім цього ще купа онлайн подій, лекцій, тренінгів і навіть курс! Щоб не втрачати зв’язок з усіма, хто розкиданий по всьому світу зараз!


І звичайно робити свій внесок в перемогу з кожної зустрічі, це наразі дуже важливо і дуже мотивує!
— Чому важливо об’єднуватись та збиратись в спільноти?

Наразі, кожен проживає дуже різні та суперечливі відчуття, моменти. Але життя продовжується і зараз хочется просто бути поруч, тією підтримкою, яку часто потребуєш ти сам! Сила — вона в єднанні, в колективній енергії.


Я хочу, щоб було ще більше приводів згадати про свої дійсні бажанням, продовжувати займатися своїм розвитком в будь-якому віці, та звичайно надихатися, бо натхнення та розвиток в синергія — такий міцний двигун!

саме це K Ø L Ē K Ć I A і дає кожному.


А ще так класно спостерігати, як дівчата знаходять близьких по духу людей, стають подругами, приходять потім разом вже на зустрічі, зустрічаються на каву, а зараз більше не відчувають себе самотніми!

Як колись сказала наша гостя, колекція — це вже просто лайфстайл. Дуже запам’ятались досі ці слова.І читаючи всі фідбеки, спостерігаючи за емоціями під час зустрічей, і після, я рада, що можу сприяти цьому, повертати дівчат до себе, дарувати позитивні емоції, допомагати знаходити час на себе, знаходити нові інтереси, хобі та просто по-справжньому відпочивати і нашому найшвидшому ритмі та відволікатися хоча б на якійсь час, іноді цей час — такий цінний!


Посилання на K Ø L Ē K Ć I A


Хочете розказати про свою спільноту?
130 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі

Comments


bottom of page