top of page

Женева

Публічна·78 учасників

Друзі!


Ми тут зрозуміли, що публікацій стало вже багатенько і не завжди можна швидко знайти потрібне. Як в телеграм групах, де більше 1000 людей і нічого не зрозуміло ;)


Та наші розробники вигадали теги і коментарі.


Доброго дня! Підкажіть будь ласка, можливо хтось знає спільноти, бізнес-клуби, івенти чи організаторів різних освітніх заходів для українських підприємців, спеціалістів, блогерів в Женеві? Буду дуже вдячна за рекомендації )

ОГЛОШЕННЯ для славетних дітей України!

Плануємо із знайомою організувати вечір аутентичної української культури і традицій. Який буде включати в себе продаж певних  речей з нашою державною символікою і нам конче необхідні люди, які хочуть щось приготувати з нашої традиційної кухні. Всі зібрані кошти з продажу їжі/іношого на ЗСУ.

Станом на зараз на продаж в нас є деякі книжки:

Загребельний, Жадан, Андрухович, Іздрик, Іларіон Павлюк, Довженко.

І також шопери і авторські картини.

ШАНОВНІ УКРАЇНЦІ ЯКІ МРІЮТЬ ПОДОРОЖУВАТИ З ЭВРОПИ. ХОЧУ ДОПОМОГТИ ВАМ ПОДОРОЖУВАТИ ДО ЄГИПТУ,ТУРЕЧЧИНИ ТА ІНШИХ КРАЇН ЗА САМОЮ НАЙМЕНШОЮ ТА ВИГІДНОЮ ЦІНОЮ У ЦЕЙ НЕ ЛЕГКИЙ ЧАС ДЛЯ ВАС АЛЕ ВІДПОЧИНОК У ВАШОМУ ЖИТТІ ПОВИНЕН БУТИ ОБОВ'ЯЗКОВО. Я ДОПОМОЖУ ВАМ ЗНАЙТИ ДЕШЕВИЙ ПРЕЛІТ ТА ОТЕЛЬ РІЗНОЗІРКОВИЙ ТА ТРАНСФЕР. ПРИКЛАД НА ЦЕЙ ЧАС: 07.12-14.12 2022 EASY JET БАЗЕЛЬ -ШАРМ ЄЛЬ ШЕЙХ -БАЗЕЛЬ 235 ЕВРО ОТЕЛЬ 4* PARROTEL AQUA PARK RESORT 310 $ НА ДВОХ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО. 8%-11% КЄШБЕК ВІД ВАРТОСТІ ПАКЕТА.РАДИЙ ВАМ ДОПОМОГТИ . КОНСУЛЬТАЦІЯ ТА ДОПОМОГА БЕЗКОШТОВНО . КОНТАКТ ЗІ МНОЮ ТЕЛЕГРАММ @CaptainGeorge, Георгій, VIBER 0503318617


Про групу

Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте фото та відео т...

Учасники

bottom of page