top of page

Варшава

Публічна·1263 учасники

Привіт усім, чи може хтось підказати де можна у Варшаві придбати писачок... та все для виготовлення писанок)👗✂️ Вітаю! З радістю допоможу вам з пошиттям і ремонтом одягу! 👗✂️


Пропоную вам індивідуальне пошиття одягу та ремонт вашого улюбленого одягу. Втіліть ваші унікальні ідеї в реальність, створивши для вас образ, що відзначатиметься вашою неповторною індивідуальністю.


Крім того, я організовую індивідуальні та групові заняття (до 2 осіб) з крою, пошиття одягу та навіть малювання для дорослих та дітей(від 9-10 років)! Долучайтеся до моїх майстер-класів, щоб освоїти нові навички та здійснити свої творчі задуми разом зі мною.

...Запрошуємо!...

Вже 1 травня вперше в Варшаві!


Благодійний фонд Єлизавети Юрушевої та Олександра Скічка "Обираємо майбутнє разом" запрошує на доброчинну моновиставу «Люби-мене-не-покинь» з неймовірною Віталіною Біблів.

Ця моноп’єса драматургині Ольги Анненко стала переможцем театральної премії «Київська пектораль» у 2023 році. У пʼєсі режисерки Тані Губрій заслужена артистка України Віталіна Біблів проживає життя  української жінки-квіткарки, яка через війну покинула Україну й опинилась у Франціі. От тільки її єдиний син лишився в Києві. Волонтер. І з ним вже як тиждень немає зв‘язку.


Добрий день, колеги по Варшаві! Шукаю на часткову зайнятість крутого контент-мейкера в тему ресторанів та їжі. Є хтось? Варшава, Гданськ, Познань 💐

Про групу

Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте фото та відео т...

Учасники

Заходи

  • 15 черв. сб | '🌴 Рейв за пальму: Варшава танцює на захист символу'

  • 15 черв. сб | 'Red Bull Dance Your Style Poland '

bottom of page