top of page

Нюрнберг

Публічна·98 учасників

Друзі!


Ми тут зрозуміли, що публікацій стало вже багатенько і не завжди можна швидко знайти потрібне. Як в телеграм групах, де більше 1000 людей і нічого не зрозуміло ;)


Та наші розробники вигадали теги і коментарі.


S
Anna Tilia
ana222414
B

Академія жіночих талантів | Допоможемо Вам знайти працю на європейському ринку | Німеччина, Люксембург та Європа 2023/24


❓Ви з України, живете в Німеччині або хотіли б там жити?

❓Ви зацікавлені в стабільній роботі у відомій європейській компанії?

❓Ви талановитий або молодий спеціаліст у сфері ІТ, управління проектами, по технічним продажам, освіті, юриспруденції, економіці або креативному бізнесі, або ви могли б уявити собі роботу в одній з цих галузей?

❓Хочете вдосконалити свої навички з розширення прав і можливостей жінок, стати інсайдером корпоративної культури Німеччини / ЄС та жінкою-профі в техніках комунікації та лідерства, управлінні конфліктами, а також отримати особистий коучинг для початку вашої нової кар'єри?

Привіт усім) українці, любі, шукаю наших дівчат та хлопців перукарів, що фарбують та/чи роблять ламінування для волосся ... чи якісь процедури по відновленню волосся💇🏻‍♀️💃🏻. Також можливо косметологів наших🧖🏻‍♀️🫠 якщо ви займаєтесь цим чи маєте таких знайомих - поділіться будь-ласка🌺 @juliabozhok - tg, @allineed_7j - inst, чи тут напишіть будь-ласка

Привіт! Шукаю своїх нових друзів в Нюрнберзі :) Якщо матимете бажання на зустріч, пишіть :)

Маргарита Моргун

Про групу

Про групу Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте...

Учасники

bottom of page