top of page

Краків

Публічна·617 учасників

Академія жіночих талантів | Допоможемо Вам знайти працю на європейському ринку | Німеччина, Люксембург та Європа 2023/24


Ви з України, живете в Німеччині або хотіли б там жити?

Ви зацікавлені в стабільній роботі у відомій європейській компанії?

Ви талановитий або молодий спеціаліст у сфері ІТ, управління проектами, по технічним продажам, освіті, юриспруденції, економіці або креативному бізнесі, або ви могли б уявити собі роботу в одній з цих галузей?

Хочете вдосконалити свої навички з розширення прав і можливостей жінок, стати інсайдером корпоративної культури Німеччини / ЄС та жінкою-профі в техніках комунікації та лідерства, управлінні конфліктами, а також отримати особистий коучинг для початку вашої нової кар'єри?

 • Привіт! Хтось знає, де в Кракові можна подивитися Довбуша українською?

 • Привіт! Можливо хтось бажає доєднатись до походу в квест-кімнату, прогулянку на конях чи катнути на вейку? Просто зустрітись на каву?👉🏻👈🏻

 • I

  Всім привіт!

  Дуже приємна дівчина наприкінці вересня буде їхати в Україну через Краків. Вона не розмовляє українською та російською (ії рідна мова іспанська, але англійську вона також знає дуже добре). Вона вперше буде в Україні і, тим більше, вперше в країні, де йде війна, тож вона дуже хвилюється з приводу того, що вона не зможе вирішити якись питання в разі форс-мажору в дорозі із-за незнання нашої мови та особливостей країни.

  Я бажаю знайти дівчину з України, яка зараз мешкає у Кракові або поряд із ним та може більш менш спілкуватися англійською або іспанською мовами, для супроводу.

  Треба буде зустрітися в Кракові, потім переїхати до Пшемишля, звідки потягом до України. На кінцевій станції потягу дівчину зустрінуть, супровід скінчиться і можна буде наступного дня їхати в зворотньому напрямку. Всі білети та готель в кінцевому місті звісно оплачуються мною + додаткова оплата за ваш час і турботи.


  Якщо когось зацікавило ця пропозиція, то…

 • Всім привіт! Скажіть хто займається перевезеннями і може у вівторок з Кракова перевезти речі до Варшави. Коробок 15, з ранку. 5 поверх без ліфту (у Краков) у Варшаві ліфт є. Бажано щоб люди робили це професійно і може ще можуть зібрати деякі речі в коробки, як це робить в Україні компанія «Муравей»

 • Про групу

  Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте фото та відео т...

  Учасники

  bottom of page