top of page

Кишинів

Публічна·25 учасників

Друзі!


Ми тут зрозуміли, що публікацій стало вже багатенько і не завжди можна швидко знайти потрібне. Як в телеграм групах, де більше 1000 людей і нічого не зрозуміло ;)


Та наші розробники вигадали теги і коментарі.


Всем привет, прожил в Кишиневе 2 месяца в однокомнатной квартире, по адресу Florilor 2 st. 6 этаж квартира 158 , хозяин обманывает по коммунальным платежам не предоставляет квитанции , полный неадекват , будьте осторожны не рекомендую арендовать у таких, по возможности распространите.

У нас є чудова програма для жінок-підприємців, які наразі знаходяться в Молдові 🇲🇩 І ми дуже шукаємо учасниць з України, які наразі тимчасово проживають у Молдові.


Програма "Жіноче підприємництво в Молдові - надзвичайна ініціатива з розширення економічних можливостей та прав" (FEMEIE) була створена з метою надання прямої підтримки молдовським підприємцям та переміщеним українським підприємцям в Молдові, з особливим акцентом на підтримку жінок. З метою створення комплексної, стійкої та розширеної мережі, програма запровадить центр підтримки в Молдові, надасть фінансову підтримку, доступ до глобальної мережі та ресурсів, а також навчання та тренінги на тему підприємництва.


Як FEM-EIE підтримує підприємниць?

- Фінансовою допомогою на покриття витрат на проживання та витрат, понесених війною;

Кто делает красивые вкусные детские торты?) пишите

    Про групу

    Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте фото та відео...

    Учасники

    bottom of page