top of page

Гамбург

Публічна·295 учасників

Академія жіночих талантів | Допоможемо Вам знайти працю на європейському ринку | Німеччина, Люксембург та Європа 2023/24


❓Ви з України, живете в Німеччині або хотіли б там жити?

❓Ви зацікавлені в стабільній роботі у відомій європейській компанії?

❓Ви талановитий або молодий спеціаліст у сфері ІТ, управління проектами, по технічним продажам, освіті, юриспруденції, економіці або креативному бізнесі, або ви могли б уявити собі роботу в одній з цих галузей?

❓Хочете вдосконалити свої навички з розширення прав і можливостей жінок, стати інсайдером корпоративної культури Німеччини / ЄС та жінкою-профі в техніках комунікації та лідерства, управлінні конфліктами, а також отримати особистий коучинг для початку вашої нової кар'єри?

Запрошуємо дівчат на творчий пікнік, де в затишній атмосфері скуштуємо смачні закуски, напої та зробимо одна одній безліч класних фото.

Всі подробиці під відео та в профілі інстаграм:

https://www.instagram.com/reel/Cv4wxOFgN0A/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==


Поки в Гамбурзі ще літо, давайте надихатись разом🌼

Запрошуємо на воркшоп на тему расизму. Будемо разом створювати короткі фільми, дизайн анімації, малювати, слухати лекцію про расизм, що дозволить нам підвищити обізнаність у цій темі.


Кількість учасників обмежена. Щоб забезпечити собі місце у воркшопі, будь ласка, зареєструйтеся, надіславши листа на електронну адресу solemiokushnir@gmail.com до 8 серпня.


Наш інста:

https://instagram.com/ver_stelle

Hanna

Про групу

Про групу Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте...

Учасники

bottom of page