top of page

Франкфурт-на-Майні

Публічна·262 учасники

Друзі!


Ми тут зрозуміли, що публікацій стало вже багатенько і не завжди можна швидко знайти потрібне. Як в телеграм групах, де більше 1000 людей і нічого не зрозуміло ;)


Та наші розробники вигадали теги і коментарі.


L
ulya
T
Sofia Masliukova

Доброго дня. Потрібна допомога на один день супроводжувати мою маму на конференці і допомагати з перекладом. Мав я бути з нею, але я захворів :( Потрібна людина яка знає українську і англійську,, або німецьку щоб допомагати їй з перекладом. Приблизно на 5-6 годин. Готовий заплатити 150 євро за йю послугу

Академія жіночих талантів | Допоможемо Вам знайти працю на європейському ринку | Німеччина, Люксембург та Європа 2023/24


❓Ви з України, живете в Німеччині або хотіли б там жити?

❓Ви зацікавлені в стабільній роботі у відомій європейській компанії?

❓Ви талановитий або молодий спеціаліст у сфері ІТ, управління проектами, по технічним продажам, освіті, юриспруденції, економіці або креативному бізнесі, або ви могли б уявити собі роботу в одній з цих галузей?

❓Хочете вдосконалити свої навички з розширення прав і можливостей жінок, стати інсайдером корпоративної культури Німеччини / ЄС та жінкою-профі в техніках комунікації та лідерства, управлінні конфліктами, а також отримати особистий коучинг для початку вашої нової кар'єри?

IMG-20230216-WA0000
.jpg
Завантажити JPG • 204KB

T
Владислав Сойкін
K

Про групу

Про групу Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте...

Учасники

bottom of page