top of page

Дюссельдорф

Публічна·199 учасників

Друзі!


Ми тут зрозуміли, що публікацій стало вже багатенько і не завжди можна швидко знайти потрібне. Як в телеграм групах, де більше 1000 людей і нічого не зрозуміло ;)


Та наші розробники вигадали теги і коментарі.


I K
Anna Drachynska
m.riabo
kkozmenko

Академія жіночих талантів | Допоможемо Вам знайти працю на європейському ринку | Німеччина, Люксембург та Європа 2023/24


❓Ви з України, живете в Німеччині або хотіли б там жити?

❓Ви зацікавлені в стабільній роботі у відомій європейській компанії?

❓Ви талановитий або молодий спеціаліст у сфері ІТ, управління проектами, по технічним продажам, освіті, юриспруденції, економіці або креативному бізнесі, або ви могли б уявити собі роботу в одній з цих галузей?

❓Хочете вдосконалити свої навички з розширення прав і можливостей жінок, стати інсайдером корпоративної культури Німеччини / ЄС та жінкою-профі в техніках комунікації та лідерства, управлінні конфліктами, а також отримати особистий коучинг для початку вашої нової кар'єри?

Привіт 👋🏻 мене звати Антоніна. Мені 26 років. Я зараз живу у містечку Хілден, але він знаходиться за 15-30 хв від Дюссельдорфу. Я дуже люблю місто Дюсс, тому що воно мені нагадує трішки Київ. Також я обожнюю ходити в галереї. Та й гуляти по місту мені приносить задоволення. Буду Рада зустрічі на каву/чай. Тай просто прогулятись по місту. Мій нік в інстаграм: _antonina_tk_

Буду рада знайомству!!

Зараз прекрасна погода для прогулянок ☀️🥰😌☺️

G
m.riabo

Всім добрий день! Може хтось знає, чи продаються в Дюссельдорфі/Менхенґладбасі турнікети НАТівські CAT або сусідні міста?

Ruslan Litvinov

Про групу

Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте фото та відео...

Учасники

bottom of page