top of page

Будапешт

Публічна·161 учасник


Друзі, запрошую вас на свій дводенний офлайн інтенсив Як відкрити та ефективно керувати бізнесом в Європі. Інтенсив в форматі BORYSOV RESTORAT®️ CLUB буде відбуватись 26 та 27 травня в Любляні, Словенія, в пʼятизірковому готелі InterContinental. Вартість участі в інтенсиві стартує від €690 за два дні навчання, нетворкінгу, устриць з ігристим та кофібрейків і ще багато сюрпризів від мене. Долетіти або доїхати до Любляни можна за пару годин з будь-якої точки Європи за сотню євро. Проживати можна також тут в готелі InterContinental або недорого в апартаментах в чудовому центрі Любляни. Реєструйтеся зараз. Кількість місць обмежена. Зараз діє для вас спеціальна ціна зі знижкою. Подробиці тут на сайті: https://borysovacademy.com

#промо

Добрий день. Підкажіть будь ласка чи діють безкоштовні квитки для українців на жд

Наприклад Будапешт - Захонь, Захонь - Чоп

Безкоштовні воркшопи для твого CV та LinkedIn


Як знак підтримки та прояв солідарності з Україною, консультант зі вступу у ВНЗ та засновник Candidate.Coach, Ерік Лукреція, пропонує 2 воркшопи для покращення вашого CV та профілю LinkedIn, щоб допомогти вам отримати бажану роботу та вступити в закордонний університет.


Воркшопи проходитимуть англійською мовою.


У березні на Тенеріфе (Канари) відбудеться унікальна подія для підприємців, експертів та талановитих людей з України.


Якщо ви хочете стати признаним на міжнародному ринку або в Україні в 2023 році, або створити свою справу з нуля, запрошуємо вас на закриту програму BRAND PEOPLE CAMP на Тенеріфе.


Організатори – досвідчені продюсери з десятками успішних кейсів та входять до ТОП-100 видатних брендів України за версією національного рейтингу. Вони допоможуть вам індивідуально знайти найшвидші та найефективніші рішення для вашого старту, просування та продажів у Instagram, YouTube, TikTok, ЗМІ та ін.


Про групу

Про групу Вітаємо! Спілкуйтесь з учасниками, поширюйте...

Учасники

bottom of page