top of page

Анталія

Публічна·90 учасників

Друзі!


Ми тут зрозуміли, що публікацій стало вже багатенько і не завжди можна швидко знайти потрібне. Як в телеграм групах, де більше 1000 людей і нічого не зрозуміло ;)


Та наші розробники вигадали теги і коментарі.


Лия Поддубная
V
aulina0989
Elvina Kurtametova

У березні на Тенеріфе (Канари) відбудеться унікальна подія для підприємців, експертів та талановитих людей з України.


Якщо ви хочете стати признаним на міжнародному ринку або в Україні в 2023 році, або створити свою справу з нуля, запрошуємо вас на закриту програму BRAND PEOPLE CAMP на Тенеріфе.


Організатори – досвідчені продюсери з десятками успішних кейсів та входять до ТОП-100 видатних брендів України за версією національного рейтингу. Вони допоможуть вам індивідуально знайти найшвидші та найефективніші рішення для вашого старту, просування та продажів у Instagram, YouTube, TikTok, ЗМІ та ін.


Доброго дня! Підкажіть будь ласка, можливо хтось знає спільноти, бізнес-клуби, івенти чи організаторів різних освітніх заходів для українських підприємців, спеціалістів, блогерів в Анталії? Буду дуже вдячна за рекомендації )

Доброго дня. Ніхто не підкаже, якою транспортною компанією можна було б скористатись в Анталії, щоб надіслати валізу в Україну? В боргу не зостанусь 🙏

Про групу

Вітаємо у групі! Спілкуйтеся з іншими учасниками, отримуйте оновлення та діліться файлами.

Учасники

bottom of page