top of page

сб, 12 лист.

|

Grabbepl., 40213 Düsseldorf, Німеччина

Зупиніть енергетичну катастрофу

Зупиніть енергетичну катастрофу
Зупиніть енергетичну катастрофу

Час та місце

12 лист. 2022 р., 13:30 – 15:30

Grabbepl., 40213 Düsseldorf, Німеччина

Про подію

12 листопада спільно з представниками провідних німецьких політичних партій та мешканцями міста ми пройдемо центром Дюссельдорфа, вимагаючи запобігання енергетичної катастрофи в Україні.

Ми вимагатимемо повного припинення економічних відносин з росією, подальшої передачі важкої зброї Україні та закриття українського неба.

Наближається зима, і однією з ключових цілей росії є енергетична катастрофа в Україні. Ворог не перестає наносити руйнівні удари саме по критичних об'єктах водо- та енергопостачання.

Щоденні ракетні обстріли завдають значних пошкоджень енергомережі України. Орім планових відключень електроенергії, вводяться екстрені відключення світла. Люди вимушені жити в умовах обмеження електроенергії, які неможливо спланувати та передбачити їхню тривалість.

Окрім того, під час аварійного вимкнення електроенергії, мобільний зв’язок та інтернет не можуть працювати стабільно більше декількох годин.

Це - реалії життя українців, які далекі від німецьких реалій.

Ми співчуваємо німцям, чиї рахунки за газ та електроенергію виросли втричі.

Але в той же час діти в Україні не мають змоги їсти теплу їжу та не мають можливості займатися навіть в онлайн-школі. Українські діти повинні хоча б не замерзнути в ліжку, вони повинні пережити цю зиму.

Зустрінемось там, де нас почують!

Поділитися

bottom of page