top of page

вт, 13 груд.

|

Биркиркара

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»
Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Час та місце

13 груд. 2022 р., 10:00 – 15:00

Биркиркара, Биркиркара, Мальта

Про подію

Шановна громадо! Пропонуємо вам приєднатися до забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Посилання на групу організаторів забігу https://www.facebook.com/seu.info/ . Маємо 22 резервних номери з іменами героїв на дистанцію 5 км. Для отримання номеру напишіть ПМ Inna Volchkova. Кожен вже зареєстрований учасник може пробігти дистанцію 2, 5 чи 10 км за героя та поділитися його історією в соцмережах із тегами #БіжуЗаГероя_2022 та #забіг2022. «Забіг з ушанування героїв, полеглих у боротьбі за Україну під час Революції Гідності та російсько-української війни, об’єднує націю, сприяє патріотичному вихованню та підвищенню рівня громадянської активності й готовності захищати Батьківщину від ворога.

 Спорт є важливою частиною життя кожного українця, особливо ветеранів, тож закликаю наших воїнів ставати амбасадорами забігу, популяризувати його серед побратимів і громадян. Так зможемо разом розповісти життєписи полеглих захисників і захисниць», – зазначила Olga Savenok, завідувачка просвітницько-організаційного відділу Національного музею Революції Гідності, членкиня Оргкомітету забігу-2022. 

Ми організовано роздрукуємо і видаватимемо номери і булавки перед забігом. Організаційно ми будемо приєднуватися до вже дозволеного забігу, зранку 13 грудня (вихідний на Мальті) в місті Біркіркара, але на своїх умовах – ми не прийматимемо участі у змаганні, а тільки будемо бігти по їх маршруту для вшанування героїв. Тож ми не платимо реєстраційний збір, не біжимо на швидкість і не приймаємо участі у нагородженні. Але якщо маєте бажання можете долучитися до обох заходів і поєднати забіг за героя та змагання за трофей. (лінк до мальтійського забігу буде додано пізніше) Будь ласка беріть прапори і біжіть з прапорами або будь-якою іншою українською символікою. 

Наш забіг - не змагання, а спосіб донести інформацію про війну, тому для українців він буде безкоштовним, але без обліку часу і без трофеїв. Якщо виникнуть будь-які питання звертайтеся до @Inna Volchkova і @Olena Chaplytska.

Слава Україні! Вічна Слава Героям! Не дамо європейцям забути про війну!

Якщо маєте бажання можете зареєструватися на індивідуальний забіг і пробігти за героя самостійно.

Поділитися

bottom of page