top of page

ср, 09 лист.

|

Columbia Theater 2

Ексклюзивний концерт «Доброго вечора, ми з України»

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Ексклюзивний концерт «Доброго вечора, ми з України»
Ексклюзивний концерт «Доброго вечора, ми з України»

Час та місце

09 лист. 2022 р., 19:00 – 22:00

Columbia Theater 2, Columbiadamm 9-11, 10965 Berlin, Німеччина

Про подію

Найкращі українські артисти вирішили зібратися в одному місці, щоб представити глядачам ексклюзивний концерт «Доброго вечора, ми з України». Фраза вже стала крилатою, а цю подію ви просто не можете пропустити. Лірика та тексти пробиваються до найглибших струн душі. 

Якщо ви знаходитеся в Німеччині, то поспішайте купити квиток на цей захід — їх залишилося не дуже багато, вартість цілком доступна. Про те, які артисти братимуть участь у благодійному концерті, розповімо зараз.  

Потап 

Представник реп-культури, який після 24 лютого став активно брати участь у благодійних концертах. Якщо ви ще не встигли побачити його перформанси наживо в інших країнах Європи, то якраз настав час купити квиток та відвідати збірний концерт. 

Потап (Олексій Потапенко) — відомий автор та виконавець пісень в унікальному, властивому для його команди стилі. Він автор таких хітів, як «Атятя», «Чіка Бамбоні», «Аябо» та багатьох інших. 

Олександр Пономарьов 

Співака можна назвати головним романтиком України, його лірика – це неповторна комбінація чарівної мелодії та гарного голосу, який не залишить вас байдужим. Творчий шлях артиста розпочався ще в 90-х роках, але без нього неможливо уявити збірний концерт українських виконавців і сьогодні. Співака могли ніколи не побачити та не почути, коли б не серйозна травма, яку він отримав ще в юнацтві під час боксерського поєдинку. Ця подія перевернула життя парубка. Вже в 1993 році він про себе заявив на фестивалі «Червона рута», де посів перше місце. 

Кого ще чекати на концерті «Доброго вечора, ми з України» 

На сцені вас розважатимуть також інші виконавці: 

  • Аліна Паш. Учасниця багатьох вокальних шоу, сьогодні дуже відома співачка в Україні. Її унікальний стиль виконання точно запам'ятається, тексти змушують замислитися. У репертуарі співачки є багато веселих синглів, під них хочеться танцювати. 
  • Сергій Бабкін. Один з учасників групи 5'nizza, який зробив не менш успішну сольну кар'єру. Сьогодні він пише переважно українською мовою, його тексти проникливі та глибоко ліричні. Сергій присвячує їх своїй дружині, країні, показує в них свої хвилювання, непідробні емоції. 
  • Дзідзьо. Дуже яскравий представник українського шоубізнесу, який може бути смішним та дуже ліричним. Ви побачите його новим, будете приємно вражені. 

Програму благодійного концерту доповнять комедійні артисти: Наталія Гаріпова, Сав'ян, Юрій Карагодін, Макс Коновал. Ведучі – актриса студії «Квартал 95» Олена Кравець та представник студії «Дизель-Шоу» Дмитро Танкович. 

Зібрані від концерту кошти (100% ціни квитка) будуть передані до благодійного фонду AGOV. Об'єднуємося заради миру в Україні! 

Meet&Greet: вхід на концерт + вечірка після основного концерту з можливістю спілкування зі зірками концерту. Фото, відео. Невелика культурна програма, аукціон. 

Організатори концерту залишають за собою право зміни у складі учасників концерту. 

Поділитися

bottom of page