top of page

ср, 29 бер.

|

Вебінар

WEBINAR | Як знайти престижну роботу в Європі/за кордоном?

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
WEBINAR | Як знайти престижну роботу в Європі/за кордоном?
WEBINAR | Як знайти престижну роботу в Європі/за кордоном?

Час та місце

29 бер. 2023 р., 19:50 – 21:30

Вебінар

Про подію

Шукаєш нову роботу в Європі/за кордоном? – Тоді цей івент однозначно для Тебе!

Привіт, ми з командою Consulting-Masters за останні 3 роки вже допомогли 601 клієнту знайти роботу в найбільш престижних консалтингових компаніях по всьому світу (Європа, Америка, Близький Схід, Південно-Східна Азія, тощо) з дуже високими зарплатами від 50.000 до 250.000 $/€/£ на рік!

Оскільки, багато хто з вас опинився зараз у скрутному становищі, ми з командою дуже хочемо зробити корисну справу і поділитися нашим досвідом з вами. Саме тому я хочу запросити Вас на благодійний вебінар «Як знайти престижну роботу в Європі/за кордоном? – Поради щодо резюме, співбесід та зв’язків/нетворкінгу».

Основні теми вебінару: Як функціонує ринок праці за кордоном та його особливості Основні стратегії пошуку роботи, що принесуть вам успіх – практичні поради Як правильно скласти Ваше резюме, щоб на нього звернули увагу Як написати мотиваційний лист, щоб Вас запросили на співбесіду Як отримати «вітамін В» - правильні зв’язки та нетворкінг, щоб отримати роботу своєї мрії Відповіді на Ваші питання та багато корисної інформації

Для участі необхідно зареєструватись за посиланням нижче: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfCtFIgn74duE.../viewform

Важливо: Ми хочемо надати Вам безкоштовний та практичний вебінар і допомогти Вам знайти престижну роботу за кордоном. Щоб отримати максимальну користь від нього, рекомендуємо підготувати запитання та, якщо можливо, резюме заздалегідь.

П.С. Друзі, якщо у вас є родичі, знайомі чи друзі, які зараз шукають нову роботу і кому наш благочинний вебінар міг би стати у нагоді – будь ласка, поставте вподобайку (смайлік), залиште коментар («+», «так»,…) чи відмітьте у ньому ваших знайомих та обов’язково поділіться цим постом серед своїх друзів, щоб якомога більше людей про нього дізналися і отримали користь. Давайте триматися разом і допомагати один одному!

Поділитися

bottom of page