top of page

чт, 15 груд.

|

Kongresové centrum PRAHA

«Воїни світла»: у Чехії виступить ансамбль пісні та танцю Збройних Сил України

Реєстрацію закрито
Інші заходи
«Воїни світла»: у Чехії виступить ансамбль пісні та танцю Збройних Сил України
«Воїни світла»: у Чехії виступить ансамбль пісні та танцю Збройних Сил України

Час та місце

15 груд. 2022 р., 20:00 – 16 груд. 2022 р., 22:30

Kongresové centrum PRAHA, 5. května 1640/65, 140 21 Praha 4-Nusle, Чехия

Про подію

Заслужений академічний Ансамбль пісні та танцю Збройних Сил України проведе у Чехії концертне турне під назвою «Воїни світла». Воно відбудеться у грудні 2022 року. Артисти дадуть загалом шість вистав у п'яти містах республіки.

У Празі ансамбль виступить 15 та 16 грудня на сцені Конгрес-центру. Також концерти відбудуться у Брно, Зліні, Остраві та Градці-Кралові.

Тривалість концерту – 150 хвилин (включно з антрактом). На глядачів чекає масштабне шоу – одночасно на сцені виступатимуть до 100 артистів.

Знаменитий Ансамбль пісні та танцю Збройних Сил України – це унікальне музичне поєднання досконалих чоловічих голосів, топового балету та приголомшливого оркестру. Водночас вони проведуть глядача історичними шляхами всіх головних етапів боротьби України за свободу та незалежність.

Артисти виконають повстанські та народні пісні, твори сучасних українських авторів, познайомлять глядачів із великою культурною спадщиною та сьогоднішнім днем ​​країни.

Європейським мостом дружби та єдності стануть всесвітньо відомі шедеври класичної, джазової, поп та рок музики, а яскраві хореографічні постановки розкриють різноманіття та духовне багатство українського народу.

Цей спектакль-концерт нікого не залишить байдужим, торкнеться струн душі та серця кожного. На Вас чекає справжнє свято зустрічі та знайомства з Україною, Армією миру та Воїнами світла. Художній керівник та головний диригент ансамблю – заслужений діяч мистецтв, полковник Дмитро Антонюк.

Поділитися

bottom of page