top of page

нд, 22 січ.

|

T'bilisi

У Тбілісі відбудеться акція #UkraineUnitedWithTheWorld

Реєстрацію закрито
Інші заходи
У Тбілісі відбудеться акція #UkraineUnitedWithTheWorld
У Тбілісі відбудеться акція #UkraineUnitedWithTheWorld

Час та місце

22 січ. 2023 р., 15:00 – 17:00

T'bilisi, The Bridge of Peace, T'bilisi, Грузія

Про подію

Від організаторів: "У 1919 році століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі в єдиній українській державі. Заради єдності та прагнення розвивати свою власну державу.

Через сто років українці знову об'єдналися і знову метою є відновлення територіальної цілісності та повернення єдиної Української держави. Але є відмінність.

Нині Україна єдина з усім світом. Весь цивілізований світ сьогодні об'єднаний довкола України. Наша держава дякує миру за підтримку і за те, що вона сьогодні існує і протистоїть ворогові. Але росія прагне знищити населення України та відновити радянський союз у тих географічних кордонах, у яких він існував на момент свого розпаду.

Зупинити сучасну росію, яка розуміє виключно мову сили, можна лише шляхом перемоги української армії на полі бою в Україні, тому нам терміново потрібна сучасна західна зброя та підтримка кожної країни.

Учасники акції стануть у Ланцюг Єдності зі світом вздовж Моста Миру, як символ того, за що ми всі разом боремося, тримаючи у руках прапори України, Сакартвело та інших країн, які сьогодні активно підтримують Україну.

Таким чином ми покажемо, що весь цивілізований світ сьогодні з Україною.

Приєднуйтесь до акції!

Коли ми разом, нас чують!

Слава Україні! Сакартвелос Гаумарджос!

Поділитися

bottom of page