top of page

сб, 12 лист.

|

Nukketeatteri Sampo

Трагікомедія "Зона". Благодійна вистава

Трагікомедія "Зона". Благодійна вистава
Трагікомедія "Зона". Благодійна вистава

Час та місце

12 лист. 2022 р., 18:30 – 21:00

Nukketeatteri Sampo, Erottajankatu 7, 00130 Helsinki, Фінляндія

Про подію

Український театр Фінляндії, Товариство українців у Фінлянді за сприяння Посольства України у Фінляндії, представляють трагікомедію «Зона» за п’єсою відомого сучасного українського драматурга Павла Ар'є «На початку та наприкінці часів».

У п'єсі розповідається про дивакувату українську сім'ю, що живе у відчуженні в чорнобильській зоні. Керує всім баба Пріся - практично інфернальна ексцентрична стара бабця, яка дружить з русалками, співає містичні народні пісні, їсть галюцігеннi грибочки, а під час війни зарубала 12 німців. Разом з нею живуть її дочка Слава, втомлена від життєвих проблем і недоумкуватий онук Вовчик. Представників трьох поколінь об'єднують не тільки родинні стосунки. Вони - мешканці зони відчуження поблизу Чорнобиля. На цій землі герої створили свій світ, в який, правда, рідко потрапляє нормальна їжа, а такі ласощі, як, наприклад, «згущене молоко» - і взагалі свято. Це специфічна трагікомедія, де міф та реальність мають однакову силу, де радіоактивний гумор межує з правдою нашого життя. Однак залишилася ще у цих сталкерiв сила до боротьби і віра в краще. Адже стара Баба Пріся - не просто сільська бабуся. Вона - скарбниця історій про русалок, химерних істот, інопланетян... Вона - травниця і навіть відьмарка. А ще Баба Пріся - пам'ять кількох епох, представники яких пережили війну і голод і при цьому навчилися жити, не втрачаючи почуття гумору. Навіть якщо жити доводилося на межі, «у зоні». «Чому ми живемо в зоні, а інші люди живуть там — «не в зоні»?

Постановка Ігоря Фрея.

Дійові особи та виконавці: БАБА Пріся — Наталка Шевчук СЛАВА — Олена Скороход ВОВЧИК — Геннадій Наумов БАТЬКО — Денис Перцев ДІЛЬНИЧНИЙ — Костянтин Лазепка Лісові мавки: Оксана Михайлунів Тетяна Побережна Наталя Борійчук Світлана Менчинська

Тривалість 2,5 год. Вистава йде з одним антрактом.

Вірші Юрія Іздрика, Павла Ар'є та Влада Гризуна звучать у виконанні Остапа Ступки та Ігоря Фрея. Вистава йде українською мовою з фінськими тітрами. Ціна квитка 20 е. Квитки можна придбати в театрі перед виставою. Увага! У виставі використовується ненормативна лексика. Вікові обмеження 18+

Ця історія неодмінно надасть безліч корисних уроків кожному. Сподіваємося, що ця вистава викличе і захоплення, і яскравi емоції, також подарує масу незабутніх вражень всім театралам і цінителям якісних і цікавих постановок. Ласкаво просимо!

Поділитися

bottom of page