top of page

нд, 13 лист.

|

Friedrich-Ebert-Halle

Тіна Кароль у Німеччині

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Тіна Кароль у Німеччині
Тіна Кароль у Німеччині

Час та місце

13 лист. 2022 р., 19:00 – 22:00

Friedrich-Ebert-Halle, Alter Postweg 34, 21075 Hamburg, Німеччина

Про подію

Запрошуємо на сольні концерти незрівнянної Тіни Кароль – легенди української естради, чиї пісні стали саундтреком до долі мільйонів українців. 

Сильний чуттєвий голос, непідробна щирість, що бентежить жіночність зробили Тіну Кароль музичною іконою! У листопаді 2022 року європейський глядач матиме унікальну можливість випробувати на собі чарівну чарівність і силу духу української Діви! 

European Wartime Tour – особливий тур, це музичні одкровення, які надихають, вселяють надію та наголошують на важливості єдності у важкі часи. Тіна буде одна на сцені без музикантів, балету та спецефектів. «Сцена — це музичний фронт, на якому точиться боротьба за збереження культурної спадщини сучасної України. Сьогодні є час єднання. Час жити та боротися за життя. Ми маємо бути разом, щоб світ не забув і не звик до жахливих подій в Україні», — каже співачка. 

Сольні концерти Тіни Кароль – благодійні. Гроші від продажу квитків перераховуватимуться до власного фонду Тіни Кароль, який з 2014 року підтримує усі дитячі онкологічні лікарні України. Незважаючи на повномасштабні військові дії, фонд продовжує свою роботу та надає медичну допомогу дітям, яким зараз доводиться мати справу з подвійним ударом: боротися із хворобою та боротися за мирне життя. 

Доторкніться до частинки України, почуйте її найвідоміший голос! Купуючи квиток на концерт, Ви підтримуєте мирне майбутнє українських дітей. 

Поділитися

bottom of page