top of page

вт, 22 лист.

|

DPOH

🎭🎻🩰 ТЕАТР ВИЖИВЕ! УКРАЇНСЬКІ АРТИСТИ НА СЦЕНІ ТЕАТРУ ІМ. ПАВЛА ОРСАГА ГВЕЗДОСЛАВОВА

Реєстрацію закрито
Інші заходи
🎭🎻🩰 ТЕАТР ВИЖИВЕ! УКРАЇНСЬКІ АРТИСТИ НА СЦЕНІ ТЕАТРУ ІМ. ПАВЛА ОРСАГА ГВЕЗДОСЛАВОВА
🎭🎻🩰 ТЕАТР ВИЖИВЕ! УКРАЇНСЬКІ АРТИСТИ НА СЦЕНІ ТЕАТРУ ІМ. ПАВЛА ОРСАГА ГВЕЗДОСЛАВОВА

Час та місце

22 лист. 2022 р., 19:00 – 21:00

DPOH, Laurinská 478/20, 811 01 Bratislava-Staré Mesto, Словаччина

Про подію

Протягом трьох вечорів під керівництвом головного диригента, заслуженого діяча мистецтв України,  Дмитра Морозова виступатимуть солісти, оперний хор, симфонічний оркестр  і артисти балету.  Глядачі побачать їх у балетній постановці на музику Ріхарда Вагнера "Таємниці Пандори"(„Tajomstvá Pandory”), у музичному шоу „Мій шлях“(„My Way“), складеному з пісень світових мюзиклів, а також під час концерту вальсів та опереткових арій "Різдвяний концерт Штрауса"(“Straussov Vianočný Koncert“).  Виступи артистів відбудуться в рамках проекту "Опера Схід: долаючи відстані"(„Opera Východ: Prekonávanie vzdialeností“), благодійного туру Словацькою Республікою "Європейська подорож"(„Európska cesta“), проекту "Україна зараз і назавжди"  (“Ukrajina teraz a navždy”). Після російських бомбардувань Харкова будівля театру була пошкоджена, а багато артистів опери та балету були змушені покинути свої домівки. Сьогодні вони живуть і працюють у Словаччині.

Вони виступлять на сцені Театру імені Павла Орсага 22 листопада о 19.00 з балетною виставою "Таємниці Пандори" (“Tajomstvá Pandory”). Творці балету представляють власну версію античної історії про Пандору у супроводі музики німецького композитора Ріхарда Вагнера. Тема вистави - давня історія про Пандору, яка, мабуть, ніколи не втратить своєї моторошної актуальності, і тим самим підтверджується думка про те, що людство не здатне вчитися на власних помилках. Але незважаючи на похмурий і трагічний сюжет, творці постановки дивляться в майбутнє з оптимізмом і переконанням, що надія і віра в добро сильніші за незліченне і підступне зло.

🎫Квитки можна придбати безпосередньо в театрі перед початком вистав або на сайті GoOut (мінімальний добровільний вхідний внесок - 10 євро):

ТАЄМНИЦІ ПАНДОРИ: https://goout.net/sk/tajomstva-pandory/szysaqu/

МІЙ ШЛЯХ: https://goout.net/sk/my-way/szitaqu/

РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ ШТРАУСА: https://goout.net/sk/straussov-vianocny-koncert/szstaqu/

🤝Театр імені П. О. Гвездослава передасть всю суму від добровільного вхідного квитка Харківському національному академічному театру опери та балету ім. М.В. Лисенка.

Поділитися

bottom of page