top of page

ср, 07 черв.

|

T'bilisi

#StopEcocideUkraine" Каховська ГЕС Мітинг-протест у Тбілісі

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
#StopEcocideUkraine" Каховська ГЕС Мітинг-протест у Тбілісі
#StopEcocideUkraine" Каховська ГЕС Мітинг-протест у Тбілісі

Час та місце

07 черв. 2023 р., 19:00 – 21:00

T'bilisi, 8 Shota Rustaveli Ave, T'bilisi 0118, Грузія

Про подію

6 червня зранку російські окупаційні війська підірвали дамбу Каховської гідроелектростанції. Через руйнування ГЕС життя людей і тварин, а також унікальна екосистема Херсонської області опинилися під загрозою. Непередбачувані наслідки можуть виникнути і в районі Запорізької атомної електростанції.

“Свідоме знищення терористами дамби ГЕС – з усіх поглядів у світі виглядає однаково. І для Африки, і для Європи, і для Сполучених Штатів, і для Китаю, і для Австралії, і для Індії рукотворні катастрофи – це зло. Ми повинні зупинити російське зло. Всі інші терористи у світі повинні побачити, що терор карається світом.” - Володимир Зеленський

Тому сьогодні 7 червня о 20:00 ми закликаємо вийти в Тбілісі до Парламенту, для того щоб разом голосно кричати зі всіх куточків світу про той злочин, що чинить росія. Тут кожен голос важливий!

Що можна зробити: -Закупіть, орендуйте акваріуми різних доступних розмірів. Роздрукуйте таблички з назвами міст, які будуть затоплені через злочин росії. -Наповніть акваріум водою та розмістіть таблички з назвами міст всередину(Mykolaivka,Olhivka,Lyovo,Tyahinka,Ivanivka, okarivka,Poniativka,Prydniprovske,Sadove and Kherson) -Малюйте плакат мовою країни вашого перебування із текстом формату "росія підірвала Каховську ГЕС і знищує майбутнє планети. #StopEcocideUkraine".

Поділитися

bottom of page