top of page

вт, 06 груд.

|

Club Aera

Сергій Бабкін

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Сергій Бабкін
Сергій Бабкін

Час та місце

06 груд. 2022 р., 19:30 – 22:00

Club Aera, Gonzagagasse 11, 1010 Wien, Австрія

Про подію

Вже понад півроку весь цивілізований світ допомагає Україні боротися з російською агресією, а кожен українець робить свій внесок у перемогу, займаючись тим, що він робить найкраще. 

З початку повномашстабного вторгнення один із найвідоміших українських артистів, учасник легендарного дуету 5nizza Сергій Бабкін близько 40 благодійних концертів у Німеччині, США, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Швейцарії та Ірландії як у складі проекту "Доброго вечора, ми з України" !", Так і сольно.

Як уродженець і почесний громадянин Харкова – міста, яке зазнає запеклих артилерійських обстрілів та бомбардувань – Сергій усі кошти з виступів передає волонтерським організаціям, які займаються насамперед жителями та ТРО столиці Слобожанщини. 

Вже у грудні Сергій Бабкін уперше зіграє довгоочікуваний концерт у Відні! На концерті прозвучать як сольні композиції Бабкіна, так і твори легендарного гурту 5'nizza. До програми увійдуть також пісні з нового міні-альбому "Далі Мі Самі", який вийшов у День Незалежності України. Слухачі обов'язково почують і нову версію пісні "Я солдат", а також реггі-адаптацію знаменитого поета Тараса Шевченка "Заповіт". Безумовно, це буде особливий вечір, наповнений атмосферою тепла та надії, яка така потрібна українцям у ці складні часи. 

Виручені кошти будуть передані на гуманітарні потреби Харкова. 

Поділитися

bottom of page