top of page

нд, 27 лист.

|

Klub Riviera Remont

СЕРГІЙ БАБКІН

Реєстрацію закрито
Інші заходи
СЕРГІЙ БАБКІН
СЕРГІЙ БАБКІН

Час та місце

27 лист. 2022 р., 20:00 – 23:00

Klub Riviera Remont, Ludwika Waryńskiego 12a, 00-636 Warszawa, Польша

Про подію

СЕРГІЙ БАБКІН ЗАГРАЄ СЕРІЮ

БЛАГОДІЙНИХ КОНЦЕРТІВ У ПОЛЬЩІ

Вже у листопаді Сергій Бабкін повернеться до Польщі з серією благодійних виступів. Довгоочікувані концерти відбудуться у Варшаві, Вроцлаві, Кракові та Познані.

Під час туру прозвучать як сольні композиції Бабкіна, так і твори легендарного гурту 5'nizza. До програми увійдуть і пісні з нового міні-альбому “Далі Ми Самі”, який побачив світ у День Незалежності України. Слухачі обов’язково почують і новітню версію одного з головних хітів 5’nizza “Я Солдат”, і реггі-адаптацію знаменитого вірша Тараса Шевченка “Заповіт”. Безперечно, це будуть особливі вечори, наповнені атмосферою тепла та надії, які так потрібні українцям у ці складні часи. А виручені від продажу квитків кошти будуть передані на потреби наших захників.

Вже більш ніж півроку весь цивілізований світ допомагає Україні боротися проти російської агресії, а кожен українець робить свій внесок у перемогу, займаючись тим, що він вміє найкраще. 

З початку повномасштабного вторгнення один із найвідоміших українських артистів, учасник легендарного дуету 5nizza Сергій Бабкін провів близько 40 благодійних концертів у Німеччині, США, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Швейцарії та Ірландії як у складі проекту ""Доброго вечора, ми з України!"", так і сольно. 

Як уродженець та почесний громадянин Харкова, міста, яке щодня зазнає запеклих артилерійських обстрілів та бомбардувань, Сергій усі кошти з виступів передає волонтерським організаціям, які опікуються насамперед жителями та ТРО столиці Слобожанщини.

Поділитися

bottom of page