top of page

вт, 08 лист.

|

Goethe-Institut Athen

Презентація нової книжки "Знайти країну амазонок"

Презентація нової книжки "Знайти країну амазонок"
Презентація нової книжки "Знайти країну амазонок"

Час та місце

08 лист. 2022 р., 19:00 – 20:00

Goethe-Institut Athen, Omirou 14-16, Athina 100 33, Греція

Про подію

Запрошуємо на презентацію нової книжки Наталії Довгопол "Знайти країну амазонок" у Афінах! Ця пригодницька історія розгортається на тлі українських земель раннього XVII сторіччя. Буремний шляхтич, знедолена князівна, ексцентрична скоморошка та волоцюга без роду-племені вирушають на пошуки таємничої країни амазонок, а дорогою знаходять і власний шлях.

Наталія Довгопол - авторка дев'яти книг у історичному, пригодницькому та фантастичному жанрах. Пише для дітей, підлітків і дорослих. Лауреатка "Коронації слова", володарка державної премії ім. М.Гоголя, кількох відзнак "Еспресо. Вибір читачів", "БараБука" тощо.

Модерує Лана Різаєва.

Захід проводиться у рамках програми Гете Інституту "Валізка, повна книжок" за підтримки Об'єднаної української діаспори в Греції.

ЛАНА РІЗАЄВА Лана Різаєва - успішна блогерка, поетка, мама двох дітей.

За освітою - журналіст. Працювала в газетних виданнях та потім надала перевагу онлайн.

В онлайні: Власниця персонального блогу, інформаційно-соціального проекту для мам в Греції «instamam_greece» , співзасновник книжкового клубу «буква», створеного для популяризації та підтримки української книги, співвласник жіночого lovemark бренду «My beauty bar gr»

Книжковий клуб «Буква» з’явився після початку повномасштабного вторгненя рф на територію України для підтримки в першу чергу жінок- вимушених переселенців, матерів, яким довелось покидати рідну країну. «Буква» організовує комфортні та цікаві зустрічі для матерів та дітей, майстер класи та читання.

Поділитися

bottom of page