top of page

ср, 09 серп.

|

Wien

Презентація дитячої книжки «Товариство загублених рукавичок» у Відні

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Презентація дитячої книжки «Товариство загублених рукавичок» у Відні
Презентація дитячої книжки «Товариство загублених рукавичок» у Відні

Час та місце

09 серп. 2023 р., 19:00 – 21:00

Wien, Postgasse 8a, 1010 Wien, Австрія

Про подію

Презентація дитячої книжки «Товариство загублених рукавичок» у Відні

9 серпня о 19:00 в Open Space Barbareum (Postgasse 8a 1010 Wien) завітає письменниця та драматургиня Оксана Маслова з презентацією дитячої книжки.

«Товариство загублених рукавичок» — це історія Маленької Синьої Рукавички, яка загубилась в гарному чужомі місті. Навколо вирує святкове життя, вітрини з веселими вогниками, скульптури з крилами, все таке яскраве та гарне. А ти сама-самісінька у зовсім чужому місті. Знайоме відчуття, еге ж? Для мільйонів жінок та дітей з України — на жаль, аж надто знайоме відчуття. Ілюстрації до книги створювала одеська художниця Ірина Потапенко, частину — з укриття, де вона перебувала під час повітряних атак.

Книжка вийшла українською та чеською мовами 2023 року й була презентована на фестивалі «Світ книги» в Празі та на Болонському міжнародному книжковому ярмарку.

Оксана Маслова — письменниця та драматургиня з України. Її тексти перекладені 5-ма мовами світу, презентовані в 6 країнах світу, включно з Німеччиною, Фінляндією та США. Оксана — авторка трьох книг, за її текстами поставлено 4 вистави в Україні, дві з них і досі йдуть на сцені театру юного глядача та театру ляльок. Нещодавно в Dschungel Theater у Відні також презентували в форматі перформативних читань п’єсу «Ікс-надцятеро в пошуках сенсів», яку написали 10 дітей з України під керівництвом Оксани Маслової.

Під час презентації будемо грати, читати книгу та говорити про те, як народжуються історії. Найцікавіша книга - для дітей у віці 5-10 років. 

Вхід вільний, без реєстрації. Пригощання смаколиками та напоями — від кураторок ЛітерАктиву Ганни Гнедкової та Христини Касьянової.

Фейсбук подія: https://www.facebook.com/events/1349948552227140/

Поділитися

bottom of page