top of page

пн, 05 груд.

|

Körber Forum, Hamburg

Послухайте двічі: Не бійтеся Загайкевич - український піаніст Віталій Кияниця

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Послухайте двічі: Не бійтеся Загайкевич - український піаніст Віталій Кияниця
Послухайте двічі: Не бійтеся Загайкевич - український піаніст Віталій Кияниця

Час та місце

05 груд. 2022 р., 19:00 – 21:00

Körber Forum, Hamburg, Kehrwieder 12, 20457 Hamburg, Германия

Про подію

Алла Загайкевич, яка народилася 1966 року, є одним із найзначніших композиторів України, які нині живуть. Вона була учасницею українського фольклорного ансамблю та заснувала Студію електронної музики при Музичній консерваторії у Києві. І так само, як зв'язок з батьківщиною та авангардом поєднується в її біографії, Алла Загайкевич дає місце багатьом музичним граням у своїй музиці. Вона пише симфонічну та електроакустичну музику, складає для камерних ансамблів і створює власні мультимедійні перформанси.

Ви слухаєте твір «Зберігати мовчання» 2022 року, написаний для фортепіано та електроніки. Численні звуки звучать одночасно, нагадуючи спалахи світла та гру фарб, і створюють тривалий занепокоєння і занепокоєння. Прослухати 15-хвилинний трек — справжнє випробування, але ті, хто познайомиться із музикою Загайкевича, будуть винагороджені винятковими враженнями від прослуховування.

Український піаніст Віталій Кияниця спеціалізується на музиці другої половини 20-го століття і сьогодні. Він особливо захоплений електроакустичною фортепіанною музикою, фрі-джазом та міждисциплінарними мистецькими проектами. Він є співзасновником ансамблю сучасної музики Sed Contra Ensemble та з 2018 року є запрошеним піаністом ансамблю Modern у Франкфурті-на-Майні.

Рафаель Ренніке проведе бесіду між двома спектаклями.

Співпраця із Українським інститутом.

Поділитися

bottom of page