top of page

нд, 11 груд.

|

школа «Джерело»

Пласт запрошує на ознайомчу зустріч

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Пласт запрошує на ознайомчу зустріч
Пласт запрошує на ознайомчу зустріч

Час та місце

11 груд. 2022 р., 13:30 – 15:00

школа «Джерело», Doctor Schaepmanlaan 7, 1182 GM Amstelveen, Нідерланди

Про подію

Пласт вже діє в Нідерландах у районі Гааги, і має намір розвиватися в інших нідерландських осередках, в тому числі в Амстердамі. Тому запрошуємо дітей (4-18 років, для дітей 4-5 років обов'язкова участь одного з батьків або опікуна, молодші брати і сестри також можуть брати участь з ними) району Амстердама на безкоштовні ознайомчі пластові заняття, які відбудуться 13 листопада, 27 листопада, 4 грудня, та 11 грудня 2022 в приміщенні школи «Джерело», (Doctor Schaepmanlaan 7, 1182 GM Amstelveen) з13:30 до 15:00. Бажано, щоб діти відвідали всі сходини (зустрічі).

Для досягнення виховних цілей Пласт застосовує власну унікальну методу виховання. На відміну від більшості скаутських організацій світу, де членство завершується із досягненням 25-ліття, для членства у Пласті немає обмежень. Умовний віковий поділ передбачає 5 вікових категорій: пташата (до 6 років, можуть бути членами Пласту лише разом зі своїми батьками), новаки (6–12 років), юнаки (12–18 років), старші пластуни (18–35 років) та пластуни-сеньйори (від 35 років).

Виховники (кваліфіковані волонтери) займаються з дітьми, збираючись на сходини та дотримуючись Трьох Головних Обов'язків Пластуна:

- Бути вірним Богові та Україні

- Допомагати іншим

- Жити за пластовим Законом та слухатися пластового проводу.

Сходини проводяться: від активних ігор та майстерок до самозарадності та самовиховання дітей і безлічі інших цікавих активностей!

Просимо охочих заповнити анкету, і окреме зголошення для кожної дитини не пізніше  6 листопада. Увага! Після заповнення зголошення є ймовірність, що ми не зможемо прийняти всіх дітей (через обмежені волонтерські ресурси), але це означатиме що ви будете в черзі. Подальша інформація буде надіслана на вашу електронну пошту.

З питаннями можна звертатися через Facebook сторінку Пластової Групи в Нідерландах (https://www.facebook.com/plastnederland) або електронною поштою: plast.org.nederland@gmail.com .

Поділитися

bottom of page