top of page

пн, 14 лист.

|

Progresja

ONUKA у Варшаві

Реєстрацію закрито
Інші заходи
ONUKA у Варшаві
ONUKA у Варшаві

Час та місце

14 лист. 2022 р., 20:00 – 22:00

Progresja, Fort Wola 22, 01-258 Warszawa, Польща

Про подію

ONUKA – український електро-фольк гурт, симбіоз сучасної поп-музики, традиційного українського фольку та електроніки.

Це історія зустрічі двох талантів, які стали крокувати життєвим та творчим шляхом разом. Євген Філатов (The Maneken), один із найбільш успішних саунд-продюсерів України, опікується сучасним звучанням проєкту і Ната Жижченко, ексвокалістка гуртів Tomato Jaws і Kooqla, обличчя та душа ONUKA.

Разом їм вдалося відтворити різноманіття української спадщини в межах сучасної електронної музики і живого звучання традиційних народних інструментів України - сопілки, бандури, дримби, трембіти і цимбал.

ONUKA (при перекладі на німецьку та польську мови важливо зазначити переклад назви гурту)— це передусім тремтлива і важлива сімейна історія самої Нати Жижченко, онуки та спадкоємиці знаменитого українського майстра народних інструментів Олександра Шльончика. Дідусь подарував маленькій Наті власноруч виготовлену для неї сопілку — інструмент, який стане провідником в житті молодої дівчини та згодом визначить головні сенси і звучання її музики.

Із перших днів повномасштабного вторгнення і дотепер ONUKA залишаються і продовжують творити в Україні.

Як і тисячі українців, музиканти привертають увагу до війни, збирають кошти на відновлення зруйнованих домівок і підтримку гуманітарних програм в країні.

Ната Жижченко є амбасадором благодійного фонду «Це моє місто», який займається адресною допомогою громаді старовинного українського міста Чернігів, рідного для співачки.

Тому частину коштів з кожного концерту буде спрямовано на відновлення домівок та потреби містян Чернігова.

https://tse-moe-misto.com/ - посилання на фонд українською

https://tse-moe-misto.com/en/ - англійською

Поділитися

bottom of page