top of page

нд, 20 лист.

|

Tempodrom, Berlin

ОКЕАН ЕЛЬЗИ в Берліні

Реєстрацію закрито
Інші заходи
ОКЕАН ЕЛЬЗИ в Берліні
ОКЕАН ЕЛЬЗИ в Берліні

Час та місце

20 лист. 2022 р., 20:00 – 22:00

Tempodrom, Berlin, Möckernstraße 10, 10963 Berlin, Німеччина

Про подію

Групі 27 років, вона є невід'ємною частиною новітньої історії України. З'явившись за три роки по оголошенню Незалежності країни, колектив йде своїм творчім шляхом разом з усією країною, її історичними подіями та етапами.

Пісні ОЕ українці називають саундтреками своєї долі. І так воно і є. Під них вони зустрічались, закохувались, одружувалися, та зрештою навіть називали донечок Ельзами, а ще - виходили на мітинги за свої права, проводили безпрецедентні революції за справедливість, йшли і продовжують йти в бій, захищаючи рідну землю і вільний світ.

Група запланувала низку спеціальних виступів в підтримку своєї країни, що героїчно захищається від агресора. Лідер гурту Святослав Вакарчук з перших днів повномасштабного вторгнення Росії в Україну, знаходиться на передових позиціях, підтримує бійців в найгарячиших точках і надає необхідну волонтерську допомогу.

Кошти з концертів буде спрямовано на допомогу дітям, які постраждали у війні та медичним закладам.

Пісні Океану Ельзи - потужний концертний драйв, особлива українська мелодика при незмінно живому звуку виступів.  Ви маєте це відчути самі!

Поділитися

bottom of page