top of page

чт, 17 лист.

|

Tel Aviv-Yafo

Океан Ельзи повертається до Ізраїлю

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Океан Ельзи повертається до Ізраїлю
Океан Ельзи повертається до Ізраїлю

Час та місце

17 лист. 2022 р., 21:00 – 23:00

Tel Aviv-Yafo, כ"ג, Kaf Gimel Yordei HaSira 1, Tel Aviv-Yafo, Израиль

Про подію

Океан Ельзи виступить в Ізраїлі 17 листопада 2022 року в рамках туру Help for Ukraine. Кошти від концерту будуть спрямовані на гуманітарну допомогу дітям, постраждалим від війни, а також медичним установам та захисникам України.

Вже 27 років гурт є одним із головних представників сучасної української музики для всього світу. «Океан Ельзи» допомагав Україні в різні періоди її історії, особливо в найважчі. Соліст Святослав Вакарчук бере активну участь у благодійних та соціальних проектах. Разом з іншими учасниками «Океану Ельзи» підтримав правозахисну кампанію МОМ і MTV Europe «Люди не продаються», став Почесним послом культури в Україні та був призначений послом доброї волі Програми розвитку ООН. Зараз він підтримує українців під час війни з Росією, виступаючи на вокзалах, у таборах біженців, в окопах і військових частинах.

Океан Ельзи – один із найпопулярніших українських рок-гуртів, який відомий далеко за межами рідної країни. Їхня музика об’єднує, а неповторне звучання та сильна лірика пронизує самісінькі закутки душі. Музиканти зібрали тисячі майданчиків у Польщі, Німеччині, Канаді, США, Великій Британії, Австралії та багатьох інших країнах.

Ви почуєте улюблені хіти гурту у потужному живому виконанні. Концерти в рамках туру Help for Ukraine – це можливість не лише насолодитися творчістю гурту, а й підтримати Україну.

Довгоочікувана зустріч з музикантами відбудеться 17 листопада 2022 року в клубі Ангар 11, початок концерту о 21:00

Поділитися

bottom of page