top of page

ср, 23 лист.

|

Dublin 4

Міжнародний благодійний базар

Міжнародний благодійний базар
Міжнародний благодійний базар

Час та місце

23 лист. 2022 р., 11:00 – 16:30

Dublin 4, d04, 4 Merrion Rd, Ballsbridge, Dublin 4, D04 NX33, Ирландия

Про подію

Дорогі Друзі!

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Міжнародний благодійний базар, який відбудеться в цю неділю, 23 жовтня в Дубліні в RDS з 11 до 16:30 (Merrion Road, Ballsbridge, Dublin 4, D04 AK83).

За підтримки дипломатичних представництв в Ірландії та міжнародної спільноти понад 40 країн представлятимуть багатство своєї культури через традиційну їжу, ремесла та розваги. Метою базару є збір коштів для благодійних організацій, серед яких в цьому році представлена й Асоціація Українців у Ірландії (AURI) Association of Ukrainians in Republic of Ireland.

Міжнародний благодійний базар (International Charity Bazaar ICB - International Charity Bazaar Dublin ) – це сімейне свято, яке щорічно збирає тисячі відвідувачів. В цей день Ви зможете познайомитися з традиціями та культурою багатьох країн, скуштувати національні страви та напої, придбати різноманітні витвори мистецтва та сувеніри.

Також кожний придбаний квиток дає можливість виграти цінні призи, а саме: авіа квитки до Абу-Дабі, Дубаю, Каїру та Афін, відпочинок на Кіпрі та в Іспанії, подарункові сертифікати на різноманітні послуги, товари та багато іншого.

Ціна вхідного квитка – 5 Євро.

З питань придбання, будь ласка, звертайтеся за телефоном: +353899492212 Надія

Будемо раді Вас бачити!

Embassy of Ukraine to Ireland

Поділитися

bottom of page