top of page

вт, 08 лист.

|

Український дім у Варшаві

Літературний клуб "По-сусідськи"

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Літературний клуб "По-сусідськи"
Літературний клуб "По-сусідськи"

Час та місце

08 лист. 2022 р., 18:30 – 20:00

Український дім у Варшаві, Ludwika Zamenhofa 1, 00-153 Warszawa, Польща

Про подію

 Український дім у Варшаві запрошує всіх охочих на циклічні зустрічі Літературного клубу "По-cусідськи".

Зустрічі відбуваються в Українському домі, вул. Заменгофа 1.

Найближчі зустрічі та теми:

8 листопада 18.30 Що робити з українським каноном? Обговоримо «Шидеври української літератури. Хрестоматія доктора Падлючча» - така назва в оригіналі – ОП, або як нам знову полюбити Панаса Мирного і Нечуя-Левицького.

Літературний клуб "По-сусідськи" був заснований для сприяння діалогу та порозумінню між поляками та їхніми східними сусідами через літературу. В рамках зустрічей Клубу ми читаємо та обговорюємо книги про Україну та Східну Європу: репортажі, історичні книги та романи. Ми припускаємо, що хороша література може боротися зі стереотипами, протистояти пропаганді та допомагати нам бачити суть речей. Хороші книги сприяють діалогу та сприяють взаєморозумінню.

Всі зустрічі є безкоштовними і проходять у відкритій та дружній атмосфері. Зустрічі проходять українською мовою, але для наших польських гостей ми обіцяємо переклад.

Куратором літературного клубу "По-сусідськи" є Олександр Пестриков – бібліотекар Українського Дому у Варшаві, аспірант-історик при Інституті історії Польської академії наук.

Поділитися

bottom of page