top of page

сб, 10 груд.

|

Biblioteki w Terminalu Kultury Gocław

Казки та легенди з рiзних куточкiв свiту українскькою мовою

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Казки та легенди з рiзних куточкiв свiту українскькою мовою
Казки та легенди з рiзних куточкiв свiту українскькою мовою

Час та місце

10 груд. 2022 р., 11:00 – 12:00

Biblioteki w Terminalu Kultury Gocław, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24, 03-984 Warszawa, Польша

Про подію

Зустрiч з розповiддю — казки та легенди з рiзних куточкiв свiту українскькою мовою.

Памя’таючи, що найстарше з мистецтв — це мистецтво розповiдi, запрошуємо усiх до магiчного свiту мiфiв, легенд, казок i вигадок з найрiзноманiтнiших куточкiв свiту. Послухаємо про вiдважних лицарiв та прекрасних принцес, про щастя й недолю, про магiчнi живi створiння й про тих звичайних їхнiх братiв, що живуть у лiсах, про рiзноманiтнi перипетiї казкового лiсового життя, про ворожбу i кохання, про те, на що здатнi мрiї.

Цикл з семи зустрiчей ми розпочинаємо 8 жовтня, а закiнчити плануємо 17 грудня. Адреса для запису: i.brejnak@bppragapd.pl

Розповiдатиме Роксана Петручанiс, фiлолог, лiтературо- та культурознавець. Аргентинське танго, Високi Татри, казки — це, мабуть, далеко не повний перелiк того, чим вона захоплюється. Професiйно займається органiзацiєю культурних подiй: концертiв, вистав, майстер-класiв, перформансiв, кiнофестивалiв. Як то буває, пригода з оповiданням казок почалася в її життi цiлком випадково — i стала любов’ю назавжди. Надихають її слов’янськi мiфи, демонологiя та народнi вiрування. Наша оповiдачка не може притамувати захоплення схiднослов’янським фольклором, а в своїх розповiдях поєднує традицiцнi елементи з сучасним жартiвливим контекстом.

Поділитися

bottom of page