top of page

пт, 14 лип.

|

Wien

"Ікснадцятеро в пошуках нових сенсів". Презентація п'єси, яку написали діти з України

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
"Ікснадцятеро в пошуках нових сенсів". Презентація п'єси, яку написали діти з України
"Ікснадцятеро в пошуках нових сенсів". Презентація п'єси, яку написали діти з України

Час та місце

14 лип. 2023 р., 18:00 – 20:00

Wien, MuseumsQuartier Wien, Museumsplatz 1, 1070 Wien, Австрія

Про подію

Ікснадцятеро в пошуках сенсів

14-го липня о 18:00 в театрі DSCHUNGEL WIEN — прем’єра п’єси, яку створили 10 дітей з України, “Ікснадцятеро в пошуках сенсів”. В форматі — перформативні читання у супроводі живої музики.

Це особлива п’єса. Її писали діти з Харкова, Дніпра, Києва, Одеси, маленького містечка в Запорізькій області, Львова. Діти, які отримали тимчасовий прихисток в Австрії, у Відні.

День за днем діти вигадували, обговорювали та писали тексти. Ми говорили про дім, говорили про мрії, говорили про страхи, говорили про сенси. Кожна дитина створила свого власного персонажа.

І кожна з цих істот, незважаючи на всю абсурдність та неможливість, театрально-магічним чином є дзеркалом внутрішнього світу кожного з цих дітей. І як виявилось, хочемо ми цього чи ні, але війна стала частиною того внутрішнього світу дитини. Війна — це досвід, від якого важко сховатись. І уважний глядач помітить, як війна формує, а точніше, деформує уявлення про дім, про сенс життя.

Отож 14-го липня ви почуєте та побачите особливу історію. Цю історію уявили та створили десятеро дітей, які вперше зустрілись всього кілька місяців тому. Діти з різних міст України, діти, які тимчасово живуть у Відні. Я допомогла їм скласти тексти докупи.

Це історія про те, як чудернацькі істоти: від кота з крилишками до войовничого курча, від металевого тританозавра до магічного хлопчика, випадково та таємниче опинились в загадковому просторі, з якого начебто нема виходу, але змогли відшукати нові сенси життя та найпотужнішу креативну магічну силу відомих світів.

Перформативна презентація в форматі читок відбудеться 14-го липня о 18:00 в Studio 1 театру DSCHUNGEL WIEN українською мовою. Кількість місць обмежена, тож варто забронювати місця заздалегідь - за посиланням https://forms.gle/RtvkV5QBZx4JsitS8.

Приходьте, діти будуть ради створити магію театру для вас!

Шеф-драматургиня — Оксана Маслова, українська письменниця та драматургиня, чиї тексти перекладані п’ятьма мовами світу та презентовані в Австрії, Італії, Чехії, Фінляндії, США, Німеччині, Україні.

Музика — Анастасія Кузьміна, скрипка (Україна).

Дизайн афіши — Леся Квітка (Україна).

Поділитися

bottom of page