top of page

чт, 24 лист.

|

Мец

Голодомор Uncounted

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Голодомор Uncounted
Голодомор Uncounted

Час та місце

24 лист. 2022 р., 17:00 – 26 лист. 2022 р., 17:00

Мец, Мец, Франція

Про подію

Голодомор – це акт геноциду українського народу. Під час «колективізації» радянська влада силою відбирала в людей продукти до останньої крихти хліба і розстрілювала за непокору. Людям доводилося харчуватися корою дерев, травою, соломою тощо. Від голоду загинули мільйони українців.  

Якщо радянський режим знищував українців штучним голодом, то його наступник – сучасна росія – знову масово вбиває мирне населення ракетними та артилерійськими обстрілами. Російські солдати стріляють, катують, ґвалтують мирне населення, морять голодом у заблокованих містах. Росія зараз шантажує продовольством увесь світ – виходить із зернових угод і блокує порти.

Акція пам'яті жертв Голодомору буде проводитись в 8 містах та 6 країнах світу: Франції, Естонії, Австрії, Фінляндії, Чехії і Англії. 

Російська агресія триває. Для кожної людини, яка сповідує цінності вільного світу, важливо продовжувати допомогати Україні, бо безкарне зло повертається, і воно не зважатиме на кордони, якщо його не зупинити. 

Однією з місій проекту є допомога людям деокупованих територій. Ми організовуємо збір разом з фондом RAZOM FOR UKRAINE. Зібрані кошти будуть спрямовані на продуктові набори, а також медикаменти і теплі речі. Доставлятимуть ці продуктові набори на точки, де це потрібно (Херсонщина та Харківщина).

Підтримайте українців у постраждалих регіонах та допоможіть зупинити сучасний геноцид: https://cutt.ly/uM0XsFr

Запрошуємо Вас долучитись до нашого проекту 24-26 листопада в місті Мец."

Поділитися

bottom of page