top of page

вт, 04 квіт.

|

Mazara del Vallo

Фотовиставка "Resilienza Ucraina: un anno di guerra"

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Фотовиставка "Resilienza Ucraina: un anno di guerra"
Фотовиставка "Resilienza Ucraina: un anno di guerra"

Час та місце

04 квіт. 2023 р., 17:00 – 14 квіт. 2023 р., 21:00

Mazara del Vallo, Piazza S. Michele, 12, 91026 Mazara del Vallo TP, Італія

Про подію

З 3 по 14 квітня 2023 року в костелі Святого Августина культурна асоціація «Середземноморська Україна» проведе фотовиставку «Українська стійкість: рік війни», присвячену річниці російської військової агресії в Україні. 

Виставка організована за підтримки Консульства України в Італії, єпархії Трапані та міської адміністрації. Світлини, зроблені українськими та закордонними фотографами, є живим свідченням трагедії війни та розповідають історії окремих людей. 80 знімків, відібраних Асоціацією, є автентичними зображеннями страждань найбільш вразливих людей, людей похилого віку та дітей, матерів з дітьми, а також тварин і самої землі. Перегляд деяких зображень із особливо вражаючим вмістом рекомендований лише дорослим. 

Ця виставка має на меті стати невеликим фокусом для міста Трапані, яке, як і багато інших італійських та сицилійських міст, дало нам безпечний притулок від невимовних злочинів, скоєних у нашій країні. У наш час, коли немає зображення — немає події, саме роботи професійних фотографів і гострих спостерігачів повернуть відвідувачів у суть подій. 

У день закриття виставки, 14 квітня, запланована презентація книги про життя пакистанського біженця від доктора Віоли, директора Єпархіального музею. Тема цієї культурної зустрічі переплітається з темою фотовиставки, висвітлюючи страждання людини, чия доля зламана маренням фанатизму та великими автаркічними політичними системами.

Поділитися

bottom of page