top of page

пт, 11 лист.

|

форум

Eternity Life Forum

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Eternity Life Forum
Eternity Life Forum

Час та місце

11 лист. 2022 р., 10:00 – 18:00

форум

Про подію

"Eternity Life Forum – це непересічна подія, яка об'єднує знання та досвід, отримані за час сотень експериментів, проведених науковцями, медиками та кураторами програм. Останні проекти представлять відкриття, здатні повністю змінити якість життя і збільшити її тривалість, і, можливо, отримати ключ до безсмертя.

Захід покликаний включити в себе всі питання, які цікаві з точки зору продовження життя: від концепції біохакінгу і практичних рекомендацій, як продовжити життя, до відкриттів, які представляють можливість для людства досягти безсмертя. В рамках Eternity Life Forum будуть представлені медичні стартапи. Метою форуму, що пронизуватиме всі його частини, є бажання об'єднати якомога більше організацій для розвитку і вдосконалення сфери охорони здоров'я.

До Eternity Life Forum залучені кращі спікери - компетентні фахівці в IT, юридичній та медичній сферах, зокрема, біологи, генетики, фахівці з біохакінгу, онкологи, біохіміки, дослідники нейронних мереж головного мозку, фармакологи та інші.

Завдяки тому, що форум розкриє найрізноманітніші теми, участь у Eternity Life Forum буде цікавою як пересічному громадянину, так і медичному експерту, який прагне розширити свої знання. 

Форум відбудеться 11 листопада онлайн"

Поділитися

bottom of page