top of page

вт, 15 лист.

|

Kwadrat, Kraków

Джамала з туром Польщею

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Джамала з туром Польщею
Джамала з туром Польщею

Час та місце

15 лист. 2022 р., 19:00 – 21:00

Kwadrat, Kraków, Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków, Польша

Про подію

Джамала з туром по Польщі - 15 листопада однією із зупинок стане краківський клуб Kwadrat! Українська співачка та автор пісень представить свій майбутній міні-альбом наживо.

Виступи Джамали вже давно стали невід'ємним атрибутом української музичної сцени: живі та пульсуючі. Її концерти – це щирий діалог із глядачем, у якому співачка майстерно поєднує власні почуття та переживання, мрійливу поп-музику з душею. У новій програмі будуть зібрані найтепліші пісні з дискографії, а також зовсім новий матеріал.

https://youtu.be/B-rnM-MwRHY

Новий міні-альбом, прем'єра якого запланована на жовтень, міститиме чотири пісні. Вони відбивають складний період життя автора пісень. Вони наповнені тугою по будинку, куди прийшла війна, і силою, яка виходить навіть від кількох миттєвостей із тими, кого ти любиш.

"Що б із нами не трапилося, ми повинні йти вперед. Бути сміливими, як наші предки. Як кожна мати, яка приносить нове життя у цей світ. Як сонце, яке дарує світло планеті, яку сьогодні поглинає пітьма. З цими концертами" Я хотіла б подарувати слухачеві почуття, заради якого ми всі живемо. Любов до свого народу. Любов до будинку", - коментує Джамала, переможниця конкурсу пісні "Євробачення 2016" та володарка премії "Визначне артистичне лідерство" Атлантична рада США.

Під час турне Польщею Джамала продовжить свою благодійну діяльність, пожертвувавши частину доходів від продажу квитків до фонду «Повернися живим». З початку повномасштабного російського вторгнення в Україну співачка відвідала з благодійними акціями понад 20 країн, а також взяла участь у проекті «Танці із зірками», під час якого спільно з фондом Polsat розпочала збирання грошей для підтримки дітей.

Поділитися

bottom of page