top of page

нд, 27 серп.

|

Praha 7

День Незалежності України. Разом до перемоги!

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
День Незалежності України. Разом до перемоги!
День Незалежності України. Разом до перемоги!

Час та місце

27 серп. 2023 р., 14:00 – 22:00

Praha 7, Výstaviště 67, 170 00 Praha 7-Bubeneč, Чехія

Про подію

27 серпня з 14:00 до 22:00 відбудеться особлива акція на підтримку України, приурочена Дню Незалежності. Адреса проведення заходу: Výstaviště, Praha 7.

Це свято має величезне значення для нашої країни, яка зараз відстоює свою незалежність і волю впевнено та гідно на фронті, дипломатичних зустрічах і в громадському русі.

На благодійному концерті об'єднаються: • представники української та чеської влади, • відомі волонтерські та громадські організації, • дитячі хори, молодіжні гурти та дорослі вокалісти, щоб підтримати насамперед захисників і захисниць України та всього цивілізованого світу.

Вхід: free donation.

Життєствердний настрій та виступи обіцяють бути незабутніми, а таємна гостя приємно здивує усіх присутніх. Слідкуйте за нами, аби першими дізнатися, хто ж завітає до Праги.

Ми дбаємо про наших відвідувачів різного віку, тому створено декілька цікавих секторів, окрім сцени: • територія рукоділля - воркшопи з різних видів творчості; • ярмарка з виробами українських майстринь та майстрів, українською символікою; • зона знайомства з організаціями, які допомагають українцям з візою тимчасового захисту.

Запрошуємо не лише українців, а й усіх небайдужих мешканців і гостей Праги долучитися до цієї акції. Присутність та підтримка кожної людини мають велике значення і є вагомим внеском в нашому спільному бажанні принести мир та свободу Україні.

Україна – це приклад вольових зусиль та готовності стояти на варті своїх прав. Вільна та сильна Україна становить гарантію миру і стабільності в Європі.

Разом до перемоги! Об'єднані зусиллями ми доведемо, що можемо досягти вагомих результатів. Приєднуйтесь до акції-концерту, і разом підтримаємо нашу дорогу Україну у боротьбі за свободу та збереженні незалежності!

Дякуємо за вашу увагу та солідарність. Зустрінемося 27 серпня на Výstaviště, Praha 7!

Поділитися

bottom of page