top of page

ср, 16 лист.

|

SALT art & music

DakhaBrakha

Реєстрацію закрито
Інші заходи
DakhaBrakha
DakhaBrakha

Час та місце

16 лист. 2022 р., 21:00 – 17 лист. 2022 р., 00:00

SALT art & music, Langkaia 1, 0150 Oslo, Норвегия

Про подію

Культовий феномен «ДахаБраха», безперечно, є одним із найбільш захоплюючих та унікальних гуртів сучасності. Визнаний у всьому світі своїм унікальним стилем, який сам гурт назвав «етно-хаос», ви отримуєте чудову суміш традиційної української народної музики та експериментальних імпровізацій світової музики з елементами африканської, арабської, болгарської та угорської музики. стилі. 16 листопада вони приїдуть до Норвегії та зіграють ексклюзивне шоу в SALT в Осло.

Концерт з ДахаБрахою – це надихаючий і незабутній досвід, де ви як глядачі залишаєтеся в пам’яті на все життя. Недаремно гурт називають найвпізнаванішими амбасадорами української культури у світі. Зрештою, «ДахаБраха» вже виступала з концертами у величезних концертних залах Європи, Азії та Америки, а також на кількох найбільших музичних фестивалях у світі, включаючи легендарні Glastonbury та Roskilde ще цього літа.

Живий виступ гурту на відомому радіоканалі KEXP у 2017 році має на момент написання статті майже 2,5 мільйона переглядів на Youtube, тоді як відео з Tiny Desk NPR Music кількома роками раніше досягло 3 мільйонів переглядів, і це, звичайно, не без причина.

Однією з найбільш унікальних речей у музиці ДахаБрахи є автентичність і величезна сила послання, якого група досягла, здавалося б, простими засобами. Традиційні інструменти в поєднанні з неймовірними вокальними здібностями музикантів створюють відчуття, яке не може не захопити публіку.ДахаБраха – це просто гурт, який просто ПОВИНЕН побачити наживо!

У зв’язку з війною, що відбувається в Україні, гурт нещодавно зосередився на програмі, присвяченій війні, і зробив таку заяву:

«Те, що зараз відбувається в Україні – ця війна Росії на знищення України – це катастрофа для всього демократичного світу, всього людства, не тільки нашого, українського.

Однак Україна зараз сама бореться з цим монстром. Тому нам потрібна допомога, щоб перемогти в цій боротьбі, захистити біженців, отримати зброю, медичну допомогу.

Наш виступ є свідченням злочинності російських військ, спричиненої ними гуманітарної катастрофи, жахливих смертей мирних жителів Харкова, Маріуполя, Чернігова, Сум, Бучі, Гостомеля та багатьох інших куточків країни.

Водночас наш виступ – це гімн нашим захисникам та українському народу, який мужньо стоїть і стримує це зло.

Ми сьогодні тут, тому що ми музиканти та художники. Для нас дуже важливо відчувати підтримку та солідарність з Україною. Український народ став жертвою російської агресії і водночас героями спротиву. Тому що раби не можуть перемогти вільних людей».

Квитки у продажу через Ticketmaster з  п’ятниці, 7 жовтня, о 10:00

Поділитися

bottom of page