top of page

сб, 19 серп.

|

České Budějovice

Чесько-український благодійний ярмарок

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Чесько-український благодійний ярмарок
Чесько-український благодійний ярмарок

Час та місце

19 серп. 2023 р., 10:00 – 22:00

České Budějovice, Žižkova tř. 171/28, České Budějovice 6, 370 04 České Budějovice, Чехія

Про подію

У чеському місті пройде чесько-український благодійний ярмарок

📌У місті Чеське Будейовіце чехи та українці разом організують (https://www.facebook.com/events/315498597570046/?ref=newsfeed) благодійний ярмарок. З нагоди наближення річниці Дня Незалежності України (24.08.1991) та окупації Чехословаччини військами Варшавського договору (21.08.1968) підготували спільний чесько-український день. 

🔎Назва заходу - "Під одним небом". Вона говорить про схожість між чехами та українцями і проводить паралелі між історичними подіями цих країн.

📍Запрошують скуштувати традиційну українську кухню, чехи зварять і спечуть страви з чеської кухні. Також тут буде можливість придбати традиційний український одяг, прикраси та сувеніри.

Чеські та українські митці представлять живу музику, танець і театралізовану виставу. 

📎Нудьгувати не будуть і діти, на яких чекає цікава програма. Українські та чеські науковці з Біологічного центру Академії наук Чеської республіки та Факультету рибного господарства Південночеського університету презентують мобільну лабораторію, де разом з дітьми буде можливість провести цікаві експерименти.

Подія відбудеться 19 серпня з 10:00 до 22:00 за адресою: Žižkárna, Žižkova tř. 171/28, Чеське Будейовіце. Вхід вільний.

Прибуток від благодійного ярмарку буде передано організації "Пам'ять народу" для закупівлі дронів, бронежилетів, захисних шоломів, приладів нічного бачення, броньованих машин для медиків та інших речей, що прямуватимуть в Україну.

Поділитися

bottom of page