top of page

пт, 16 груд.

|

Muzeul Național al Țăranului Român

🎄Черговий Різдвяний ярмарок у Бухаресті

🎄Черговий Різдвяний ярмарок у Бухаресті
🎄Черговий Різдвяний ярмарок у Бухаресті

Час та місце

16 груд. 2022 р., 10:00 – 18 груд. 2022 р., 18:00

Muzeul Național al Țăranului Român, Şoseaua Pavel D. Kiseleff 3, București, Румунія

Про подію

🍪 Асоціація Kogaion 115 запрошує вас на Різдвяний ярмарок!

😗 Ближче до Різдва жителі Бухареста чекають виробників із найсмачнішими стравами традиційної гастрономії: копчена свинина, стейки, гомілки, свіжі та витримані сири, копчена риба в ялицеві, форель та закуска з перцю запечена, хліб, печені овочі, приготовані за рецептами бабусь з Марамуреша, імбирні пряники, манний мед і шербети, палинка з айви і сливовиця, вино, фрукти, пахлава і пироги, що дбайливо зберігаються в льохах.

🎅 Народні умільці виставлять все, над чим вони працювали протягом року: народні маски, традиційні орнаменти, килими, ікони з дерева та скла, пристільниці, глиняні судини з району Корунд та Бая-Маре, черепашки, вишивку, дрібні меблі та дерев'яні предмети побуту , розписну кераміку з традиційними мотивами.

🍪 Ремісники виставляють вінки та ялинкові прикраси, в'язані іграшки, вітальні листівки та розфарбовані вручну зимові ілюстрації, унікальні прикраси зі срібла, натуральну косметику та косметику олії лаванди, живі квіти.

🍜 Щодня кухарі будуть спокушати відвідувачів найсмачнішими гарячими стравами: свинина з полентою, тушкована капуста з джумаром або сармалюти з грибами та страва з цибулі-порею з оливками для тих, хто поститься.

🍜 На суботу та неділю приготують борщ із відвареної риби, форель на грилі та розсіл із коропа.

Поділитися

bottom of page