top of page

вт, 04 лип.

|

Amsterdam

Book Talk: Дві книги про українське сучасне мистецтво 90-х - 2000-х років

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Book Talk: Дві книги про українське сучасне мистецтво 90-х - 2000-х років
Book Talk: Дві книги про українське сучасне мистецтво 90-х - 2000-х років

Час та місце

04 лип. 2023 р., 20:00 – 22:00

Amsterdam, Herengracht 267A, 1016 BJ Amsterdam, Нідерланди

Про подію

Третя розмова - з циклу розмов про українську культуру через книги. Вона буде присвячена сучасному мистецтву 90-х - 2000-х років.

Третя розмова із серії розмов про українську культуру через книги. "Nomadishe Boekenplank" - це кураторська книжкова полиця у формі поп-апу, яка ділиться натхненням від української культури, розміщена у Happy Bookieman, Амстердам.

Розмова буде присвячена двом книгам видавництва IST Publishing, які досліджують українське сучасне мистецтво 90-х - 2000-х років:

"Де є кураторство". К. Носко, В. Лук'янець

Есеї та інтерв'ю, що охоплюють низку питань про кураторство в українському контексті. Тексти виникли в результаті дискусій між авторками-упорядницями Катериною Носко та Валерією Лук'янець і кураторами та художниками з різних міст України. Третя частина описує відносини між інституціями, мистецькими спілками, виставковими проектами тощо, згаданими в текстах. Багато візуальних матеріалів публікуються вперше.

""Фонтан виснаження. Acqua Alta"". Павло Маков

Книга Національного павільйону України на 59-й Міжнародній художній виставці - Венеційській бієнале розповідає про історію, різні контексти та різні інтерпретації роботи Макова "Фонтан виснаження" протягом багатьох років".

Поділитися

bottom of page