top of page

сб, 23 бер.

|

Wien

Благодійний музичний захід “PEACE. We Can Overcome War”

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
Благодійний музичний захід “PEACE. We Can Overcome War”
Благодійний музичний захід “PEACE. We Can Overcome War”

Час та місце

23 бер. 2024 р., 19:30 – 22:00

Wien, Strauchgasse 4, 1010 Wien, Австрія

Про подію

Вже 23 березня, в Palais Ferstel у Відні відбудеться благодійний музичний захід Міс Всесвіт Україна 2023 Ангеліни Усанової “PEACE. We Can Overcome War” на підтримку дітей з прифронтових регіонів України, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення🕊️

Серед зіркових учасників заходу — Ніно Катамадзе, Тоня Матвієнко, Ніколоз Рачвелі, танцівники Олена Шоптенко та Ігор Кобюк, музикант Марко Любаш, президентка конкурсу “Міс Всесвіт Україна” Анна Філімонова та учасниці конкурсу “Міс Всесвіт” з європейських країн.

✨У програмі заходу — авторські пісні Ангеліни Усанової на тему миру в Україні та світі, екології та любові. Ангеліна також виконає пісню в дуеті зі співачкою та Заслуженою артисткою України Тонею Матвієнко.

Спеціальні гості вечора — всесвітньо відома грузинська виконавиця Ніно Катамадзе разом із диригентом та композитором Ніколозом Рачвелі, у супроводі струнного квінтету. 

✔️ Купуй квитки за посиланням: https://www.eventim-light.com/at/a/65c6108f1a4e220ba311ee71/e/65dca58a5df7506e017dc4aa

Благодійний вечір “PEACE. We Can Overcome War” стане красивим приводом для мешканців та гостей Австрії об’єднатися задля допомоги Україні🇺🇦

В рамках вечора буде оголошено про старт благодійного онлайн-аукціону, який триватиме місяць. Під час онлайн-аукціону всі охочі зможуть придбати ексклюзивні дизайнерські сукні, у яких Ангеліна представляла Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2023 у Сальвадорі.

Поділитися

bottom of page