top of page

ср, 23 лист.

|

Salle Pierre Lamy

Благодійний концерт в підтримку України

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Благодійний концерт в підтримку України
Благодійний концерт в підтримку України

Час та місце

23 лист. 2022 р., 20:00 – 23:00

Salle Pierre Lamy, 12 Rue de la République, 74000 Annecy, Франція

Про подію

Саша Морозова, українська композиторка та піаністка, зіграє власні твори, які вона створила протягом цих довгих 8 років війни, яку росіяни ведуть проти України.

"Імпульс, з якого народжується життя, імпульс, який стає неясним. Хвилі, які пронизують наше існування і стають його частиною.

Бурхливий потік хвиль, швидкий і розвивається - це потік життя, і його неможливо зупинити. Воно пронизує все наше існування і ніколи не припиниться.

Як хвиля починається з імпульсу, океан починається з краплі.

І хоча крапля океану — це лише маленька краплина, вона є частиною океану і має всі властивості океану. Мільярди цих крихітних крапельок створюють океан із суперздатністю.

Могутній бурхливий океан може змести все на своєму шляху. Але в той же час життя на планеті неможливе без його могутності і сили.

Музика Саші Морозової, як течія океану, з краплі, але тече постійно і бурхливо.

Порив життя стає хвилею, яку неможливо зупинити.

У цей тяжкий для України час, коли російські загарбники прийшли на вільну українську землю, вбиваючи тисячі нескорених людей, коли кожен українець відстоює свою незалежність і боронить свою історію, коли тисячі українців віддають свої життя за гідне майбутнє, музика Саші буде молитва за рідну землю, за всіх живих і полеглих її героїв, за незалежність рідної України.

Її музика схожа на краплю океану, яка розширюється і стає бурхливою течією, могутнім океаном, який змиває напади зла й невігластва на своєму шляху.

І як найтемнішу ніч розвіє промінь ранкового світла, так і імпульс, що породжує життя, переможе смерть, проникне скрізь і розійдеться з новою силою».

Поділитися

bottom of page