top of page

нд, 13 лист.

|

кав’ярня-книгарня NIĆ

Благодійний концерт гурту Гайдамаки

Благодійний концерт гурту Гайдамаки
Благодійний концерт гурту Гайдамаки

Час та місце

13 лист. 2022 р., 19:00 – 22:00

кав’ярня-книгарня NIĆ, Sławkowska 28, 33-332 Kraków, Польща

Про подію

Український етно-рок гурт Гайдамаки (Haydamaky band), який відомий не тільки в своїй країні, але також в Європі та за океаном. Гурт, який вже 20 років на сцені, і досі дивує своїх прихильників. Музика гурту, це сучасна суміш світових стилів – від українського фолку до ямайського регі. Артисти постійно експериментують зі звуками, одне лишається завжди, це – потужна ритм-секція та духові інструменти. Це перший український гурт, з яким підписав контракт потужний світовий лейбл – ЕМІ. З 2001 року Гайдамаки записали і видали 6 сольних альбомів, та ще 2 спільно з відомими польськими артистами ("Voo Voo" i Andrzej Stasiuk) Гурт активно бере участь у демократичних перетвореннях, що відбуваються в українському суспільстві. Найважливіші події нової історії України постійно знаходять своє відображення у творчості гурту.

Музика гурту “Гайдамаки” – це сучасна суміш світових стилів від українського фолку до ямайського регі. Артисти постійно експериментують зі звуком, та одне лишається завжди – потужна ритм-секція та духові інструменти. 13 листопада у Кракові музиканти організують вечір козацького духу, який пройде під акомпанемент добре відомих мелодій.

Щоб потрапити на концерт, потрібно придбати благодійний квиток від 50 злотих. Це можна зробити завчасно у кав’ярні-книгарні NIĆ та отримати листівку на згадку або вже перед концертом. Зібрані гроші передадуть Фонду масових видовищ, який окрім своєї традиційної діяльності з 24 лютого надсилає військову та медичну допомогу для України та навіть збирає кошти на евакуаційні гелікоптеридля наших військових.

Поділитися

bottom of page