top of page

пн, 30 січ.

|

Luxembourg Chamber of Commerce

Бізнес-форум "ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ"

Бізнес-форум "ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ"
Бізнес-форум "ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ"

Час та місце

30 січ. 2023 р., 09:00 – 31 січ. 2023 р., 16:30

Luxembourg Chamber of Commerce , 7 Rue Alcide de Gasperi, 1615 Luxembourg, Люксембург

Про подію

Велике Герцогство Люксембург демонструє величезну підтримку Україні, надаючи гуманітарну та військову допомогу Україні, а також надаючи допомогу біженцям на місцях. Люксембург приймає велику кількість українців, які втікали від війни, і ваша команда робить усе можливе, щоб вони почувалися гостинно та безпечно.

Українсько-Люксембурзький діловий клуб asbl (ULBC) спільно зі своїми партнерами розпочинає фандрейзинговий та бізнес-звернення для України.

Запрошуємо Вас на українсько-люксембурзький бізнес-форум «ШВИДКЕ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ» з благодійною вечерею, який відбудеться 30-31 січня 2023 року в Люксембурзі.

Російське вторгнення в Україну матиме далекосяжні наслідки в різних сферах: ситуація переросла в гуманітарну кризу, погіршила продовольчу та енергетичну безпеку та порушує питання про архітектуру глобальної безпеки. Ці виклики стосуватимуться не тільки України, але й глобалізованого світу.

Бізнес-форум має на меті підтримати відносини між українськими та люксембурзькими бізнесменами в обох країнах, розширити мережу їхніх контактів, розвинути їхні ділові навички, просувати провідний бізнес серед своїх колег, підвищити обізнаність бізнесу про можливості співпраці в різних сферах, привернути увагу міжнародних інвесторів до потенційних можливостей ринку в Україні з метою залучення іноземних інвестицій в Україну та поінформувати міжнародних інвесторів про можливості фінансування від міжнародних фінансових установ для виходу на новий рівень розвитку ринку України.

Протягом двох днів (30-31 січня 2023 року) Бізнес-форум складатиметься з таких панелей:

1. ВЕРХОВЕНСТВО ПРАВА

2. ДЕМОКРАТИЧНІ РЕФОРМИ

3. СОЦІАЛЬНА ПОЛІТИКА

4. РАННЄ ВІДНОВЛЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ

5. ТЕХНОЛОГІЯ

6. СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО

7. ОСВІТА

8. СПОРТ

Кульмінацією бізнес-форуму стане благодійна вечеря. Метою благодійності буде зібрати значну суму на користь шкіл і спортивних шкіл України, які постраждали від війни.

Благодійна вечеря відбудеться 31 січня 2023 року в Circle Cité за адресою: 2 Rue Genistre, Place d'Armes 1623 Luxembourg.

Вечір розпочнеться о 18:00 з аперитиву. Ця подія буде базуватися на перформансах, з діями різними від мистецтва, музики та танців, промов та відеоблоків до інформації про стартапи, куди спрямовуються гроші. У цій нетворкінг-вечері також візьмуть участь представники влади, ЗМІ, керівництво компаній. Вечір завершиться оголошенням остаточної зібраної суми близько 22:00.

Участь у святковій благодійній вечері становить 250 євро з особи та 200 євро для членів Українсько-Люксембурзького Ділового Клубу.

Будь ласка, не соромтеся продовжити платіж або безкоштовну пожертву

A) Ви можете або здійснити свій грошовий переказ на банківський рахунок ULBC нижче, використовуючи повідомлення «Україна»: IBAN: LU95 0019 5155 2875 5000 BIC: BCEELULL Валюта: EUR Власник рахунку: Українсько-Люксембурзький Бізнес Клуб.

B) Або PayPal в обліковому записі ULBC Paypal (info@weareulbc.com)

Ми будемо раді відповісти на будь-які ваші запитання: info@weareulbc.com

або evgenia.paliy@weareulbc.com

Поділитися

bottom of page