top of page

нд, 13 лист.

|

Ukrainian Welcome Centre

Безкоштовні заняття з кераміки

Реєстрацію закрито
Інші заходи
Безкоштовні заняття з кераміки
Безкоштовні заняття з кераміки

Час та місце

13 лист. 2022 р., 12:30 – 15:00

Ukrainian Welcome Centre, 21 Binney St, London W1K 5BQ, Велика Британія

Про подію

Ліпка з глини – це дивовижний процес народження нових форм з простого і непримітного шматка сирого матеріалу. Приємна на дотик глина, допоможе дітям розвинути дрібну моторику, а дорослим – заспокоїти нерви.

У клубі «Добра Глина» під керівництвом відомого хідожника-кераміста Ярослава Руса учні познайомляться не тільки з технікою виготовлення виробів, а й з історією кераміки, з традиціями українського гончарства різних регіонів, з професіями гончара, скульптора, дизайнера.

Ліплення з глини формує художній смак, розвиває творчі здібності, цікавість до мистецтва, просторову уяву і дрібну моторику рук. Виконуючи творчі завдання, учні ліплять з натури, по пам’яті і з уяви, займаються малюнком, декоративним ліпленням, а також можуть вивчати витвори мистецтва професійних скульпторів, відвідуючи виставки, галереї, майстер-класи.

Учні навчаються своїми руками створювати чудові сувеніри, подарунки, прикраси, декоративні вироби і посуд. Кожен виріб несе в собі неповторність форми, кольору і образу. Заняття з кераміки добре розвивають творчі здібності дитини,.

На заняттях у гуртку «Добра Глина» учні мають змогу поспілкуватися, навчитися виготовляти різноманітні прикраси, декоративний посуд, панно, народні іграшки, свищики, ліпити з натури натюрморти, рельєфні композиції народної тематики, домашніх тварин і птахів з натури.

Вихованці гуртка із задоволенням можуть залучати до творчого процесу своїх батьків, що сприяє єдності сім’ї, адже для дитини є важливим те, щоб її підтримали в перших кроках творчості.

Поділитися

bottom of page