top of page

нд, 26 бер.

|

T'bilisi

#BanTerrorussiaFromOlympics - Tbilisi

Реєстрацію закрито
Дивитись інші заходи
#BanTerrorussiaFromOlympics - Tbilisi
#BanTerrorussiaFromOlympics - Tbilisi

Час та місце

26 бер. 2023 р., 17:00 – 19:00

T'bilisi, 8 Shota Rustaveli Ave, T'bilisi 0118, Georgia

Про подію

#BanTerrorussiaFromOlympics

26 березня 17:00 Тбілісі, Парламент

Мітинг в підтримку міжнародної акції недопущення російських і білоруських спортсменів до змагань на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, навіть під нейтральним прапором.

росія використовує міжнародну Олімпіаду як спосіб досягнення власних цілей. Переважна більшість спортсменів російської федерації є представниками Центрального спортивнивного клубу Армії (ЦСКА) і товариства «Динамо». Вони ж належать ФСБ, Росгвардії та МВС. Останні, до речі, беруть безпосередню участь в агресії проти України на тому ж рівні, що і військові. В той час, коли українські спортсмени захищають країну в лавах ЗСУ і деякі з них, на жаль, загинули.

Участь росії в спортивних заходах легітимізує дії режиму в очах власних громадян і спортивної спільноти. Комітет не повинен дозволити, щоб Олімпійські ігри стали черговим інструментом для виправдання агресивних дій путіна. Крім того, повернення до змагань спортсменів з росії було б неправильним сигналом, яким продемонструє росіянам, що вони можуть робити все, що захочуть, адже їм у будь-якому це пробачать. Навіть якщо справа йде про повномасштабне вторгнення.

Поділитися

bottom of page